Ar Optisko Internetu plāno iekarot 60% Latvijas un ap 80% Rīgas

in Internets Rīgā, Kas ir Optiskais Internets?, Video par Optisko Internetu

Lattelecom Optikas tehnoloģiju biznesa daļas vadītājs Raivis Mackevičs neslēpj kompānijas ambīcijas tuvāko 3 gadu laikā iekarot 60% Latvijas tirgus tieši ar Lattelecom Optiskā Interneta pakalpojumu, kas paver tādas vēl neapjaustas virtuālās komunikācijas iespējas, kā videosarunas HD kvalitātē, personiskos TV kanālus, personiskās interaktīvās ziņas un tml. Citiem vārdiem, TV tiešraides no notikuma vietas būs iespēja pārraidīt augstā HD kvalitātē. Raivis Mackevičs paredz, ka nākotnē klienti savus apjomīgos failus varēs glabāt Lattelecom serveros un maksimāli ērti izmantot Interneta un TV sniegtās iespējas.

[sc:midpost-336]

Par labu ideju tiek atzīta iespēja piedāvāt HD televizorus vienotā paketē ar Optisko internetu uz nomaksu, taču tas lielā mērā atkarīgs no televizoru tirgotāju iniciatīvas un iespējām.

Lattelecom plāno iekarot 75…85% tirgus Rīgā ar Optiskā interneta pakalpojumu. Pašlaik izveidoti jau ap 5300 Optiskā interneta pieslēgumu un līdz 2009. gada beigām šis skaits sasniegs 8000…10000 Optiskā interneta pieslēgumu un 2010. gadā tiek plānoti ap 40…50 tūkstošiem jaunu Optiskā Interneta pieslēgumu.

[sc:endpost-336]
Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: