Digitālā Televīzija ar priekšapmaksu

in Virszemes Televīzija

TV ar priekšapmaksu

Lai sniegtu iespēju izbaudīt visas priekšrocības, ko sniedz Virszemes Digitālā Televīzija, tostarp arī maksas kanālus, Lattelecom izveidojis unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs bez jebkādām līgumsaistībām.

Lai sāktu lietot priekšapmaksas televīziju, nepieciešams Virszemes TV dekoders un viedkarte, kas pirmās 30 dienas ļauj skatīties arī maksas kanālus. Kad šis termiņš pagājis, pakalpojumu varēs pagarināt ar TV atjaunošanas koda palīdzību, kas būs nopērkams Narvesen un Plus Punkts tirdzniecības vietās.

[sc:midpost-336]

“Šodien ļoti daudzi iedzīvotāji rūpīgi izvērtē savas ģimenes obligātos maksājumus un ļoti piesardzīgi izturas pret dažādām ilgtermiņa līgumsaistībām, tādēļ šis piedāvājums ir Lattelecom atbilde uz tirgus vajadzībām – tas ir vēl nebijis risinājums TV pakalpojumu tirgū, kas piedāvā iedzīvotājiem izvēles brīvību skatīties maksas kanālus bez ikmēneša rēķiniem un pagarināt vai atteikties no pakalpojuma pēc pašu izvēles,” uzsver Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Visērtāk Virszemes TV dekoderu iegādāties Lattelecom mājas lapā ar piegādi mājās. Izdevīga ir Virszemes Televīzija kopā ar Bezmaksas Sarunām, ja mājās jau ir Lattelecom tālrunis.
 
TV atjaunošanas kodi jau februāra vidū būs nopērkami visās Narvesen un Plus Punkts tirdzniecības vietās. Pērkot atjaunošanas kodu, jāņem vērā ka iespēja redzēt attiecīgo TV kanālu paku atkarīga no ģeogrāfiskā pārklājuma, piemēram, Pamata pakas atjaunošanas kodu ir vērts iegādāties tad, ja Pamata pakas kanāli jau ir redzami Jūsu dzīvesvietā.

[sc:endpost-336]

Visas kanālu pakas šobrīd skatāmas 70 km rādiusā ap Rīgu, bet pārējā Latvijas teitorijā iespējams skatīties Bezmaksas paku un Ekonomisko paku (18 kanāli). Pēc 1. jūnija, kad visā Latvijā pilnībā tiks izslēgts analogais signāls un atbrīvotas Televīzijas raidīšnas frekvences, TV kanālu klāsts tiks paplašināts līdz pat 70 kanāliem. 

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: