Digitālajā Virszemes Televīzijā LNT varēs skatīties bez maksas

in Virszemes Televīzija

LNT cienot savu skatītāju, paliks bezmaksas kanāls arī pēc pārejas uz digitālās televīzijas apraidi. Tāds ir LNT lēmums par tālāko biznesa modeli par ko vakar paziņoja LNT šefs Andrejs Ēķis.

Rīgas reģionā LNT uz digitālo apraidi pilnībā plāno pāriet sākot ar 2010. gada 1. martu, bet visā Latvijā LNT ciparu apraidē būs skatāms jau vasaras sākumā. Kā zināms TV5 jau ir pārgājusi uz digitālo apraidi un to vairs nav iespējams redzēt analogajā televīzijā kā tas bija iepriekš.

[sc:midpost-336]

Tāpat arī LTV7 no 2010. gada 1.marta būs redzams tikai digitālajā televīzijā. Visi pārējie Latvijā raidošie televīzijas kanāli pakāpeniski pāries uz digitālo apraidi un, lai tos skatītos, mājas televizors būs jāaprīko ar Virszemes Televīzijas dekoderi.

Virszemes Televīzijas bezmaksas pakā pieejami visi 5 svarīgākie televīzijas kanāli – LTV1, LTV7, LNT, TV3 un TV5.

Jau tagad, lai skatītos TV5 nepieciešams Lattelecom Virszemes Televīzijas dekoderis vai vēl labāk – Interaktīvās Televīzijas pieslēgums kopā ar Optisko Internetu, jo tas ir funkcionālāks un ērtāks, kā arī lētāks, ja nepieciešams pieslēgt vairākus televizorus.

Ja jums ir tikai viens televizors un pietiek ar 5 bezmaksas kanāliem, Lattelecom aicina neatlikt digitālās televīzijas dekoderu iegādi uz pēdējo brīdi, jo analogā apraide, visticamāk, tiks atslēgta ātrāk, nekā iepriekš plānots – par konkrētiem termiņiem visas iesaistītās puses vēl diskutē. Bet man un Jums ir svarīgi, lai Jaungada TV pārraides nebūtu jāpārtrauc skatīties tikai tāpēc, ka kāda televīzija nolēmusi pāriet uz digitālo apraidi 1. janvāra naktī.

[sc:endpost-336]

Turklāt, iegādājoties Virszemes Televīzijas dekoderi līdz 2010. gada 15. janvārim, papildus BEZ MAKSAS būs viedkarte (parasti Ls 6,05) ar kuru veselu mēnesi jeb 30 dienas varēs skatīties VISUS pieejamos TV kanālus BEZ MAKSAS.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: