ESTERIA Optiskais Internets – vai aprīļa joks?

in Internets, Internets Rīgā

Firma ESTERIA, kas piedāvā interneta pakalpojumus un nodrošina SMS norēķinus, Rīgā sākusi piedāvāt arī Optiskā Interneta pieslēgumus.

ESTERIA lapā sociālajā tīklā Facebook publicēta reklāma, kurā tiek piedāvāts Optiskais Internets ar ātrumu līdz 5 Mbit/s (???) par Ls 5,45 ar PVN mēnesī.

[sc:midpost-336]

Pārzinot Optisko tehnoloģiju iespējas, ESTERIA piedāvājums daudziem nozares profesionāļiem izraisījis skaļu smieklu lēkmi un neizpratni – kādēļ nepieciešams Optiskais pieslēgums, lai pa to klientiem sniegtu interneta ātrumu 5 Mbit/s, ko nodrošina lielākā daļa interneta provaideru ar mazāk modernām tehnoloģijām? Pie tam klientam tiek pieprasīta maksa uzreiz par pirmajiem 3 mēnešiem, kas interneta pieslēgumu tirgū ir visai savdabīga un nepopulāra prakse.

Kālab klientam būtu jāpieslēdz mazpazīstamas firmas internets, ja telekomunikāciju flagmanis Lattelecom ar perfektu diennakts klientu apkalpošanas servisu, nodrošina 4 reizes ātrāku un kvalitatīvu Optiskā Interneta pieslēgumu 20 Mbit/s no Ls 9,98 ar PVN mēnesī ? 🙂

Esteria Optiskais Internets

[sc:endpost-336]

Lieki piebilst, ka firma ESTERIA pa mājaslapā norādīto tālruni svētdienā nebija sazvanāma.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: