Interneta pieslēgumi

in Kāds Interneta Pieslēgums labāks?


Kāds Interneta Pieslēgums ir labāks?

Kabeļu Interneta pieslēgums

Šis ir visizplatītākais interneta pieslēguma veids. Interneta signāls tiek padots pa Ethernet 8-dzīslu kabeli kāds parasti pienāk pie datora vai arī pa parasto tālruņa līnijas kabeli. Šāda Interneta pieslēguma ātrums reāli dzīvē ir ap 10 Mbit/s. Ātrums nav sevišķi liels, bet pietiekams – tādu pieslēgumu izmanto vairākums Latvijas iedzīvotāju. Pieslēguma abonēšanas maksa ap Ls 5,90…17,32 / mēnesī, atkarībā no provaidera. Labākās atsauksmes visbiežāk saņemtas par Lattelecom Interneta pieslēgumu. Piesakot Kabeļu Interneta pieslēgumu ieteicams pārbaudīt ierīkošanas iespējas. Lattelecom ir vienīgais, kas piedāvā atlaidi Ls 5, piesakot Interneta pieslēgumu internetā.

[sc:midpost-336]


Izvēlēties un pieteikt Kabeļa Interneta pieslēgumu + saņemt atlaidi Ls 5


Mobilais jeb Bezvadu Interneta pieslēgums

Vietās, kur nav pievilkti kabeļi vai arī kur kabeļu pievilkšana ir dārga un neizdevīga, lieliska alternatīva ir Bezvadu Interneta pieslēgums. Ar īpaša modema palīdzību tiek nodrošināts Mobilais Internets. Šāda pieslēguma pluss ir mobilitāte, jo pakalpojums pieejams visā Latvijā, kur pieejams mobilo tālruņu sakaru pārklājums. Mīnuss ir relatīvi zemais Interneta ātrums un salīdzinoši augstā maksa par datiem. Šādu pieslēgumu piedāvā visi mobilo tālruņu operatori. Izteikti stabilu datu pārraidi nodrošina Lattelecom, izmantojot LMT pārklājumu. Pakalpojuma cena mēnesī Ls 9,23… 27,59 / mēnesī, atkarībā no lejuplādēto datu apjoma. Interneta ātrums – līdz 3,1 Mbit/s.

Pieteikt Mobilā Interneta pieslēgumu


Optiskais Interneta pieslēgums

[sc:endpost-336]

Optiskais Internets ir jaunākais, revolucionārākais un pats svarīgākais – ātrākais mājas interneta pieslēgums, kur datu pārraide notiek pa optisko dzīslu līdz pašam dzīvoklim. Optiskā datu pārraide pašlaik ir ātrākais datu pārraides veids pasaulē. Lattelecom ir vienīgais, kas nodrošina Optiskā Interneta pieslēgumu. Pašlaik Optiskais Internets pieejams vairākos Rīgas mikrorajonos – Zolitūdē, Pļavniekos, Purvciemā un Ķengaragā, kā arī Jelgavā. Optiskā Interneta pieslēguma ātrums sasniedz 100 un 200 Mbit/s un Lattelecom izpildījis solījumu un daudzviet ierīko Optiskā Interneta pieslēgumus līdz pat 500 Mbit/s. Bez tam, optiskais pieslēgums nodrošina augsti kvalitatīvas digitālās televīzijas pārraidi, bet interneta lietotājiem paver vēl nebijušas iespējas failu apmaiņā, online spēlēs regulāros servera backup un tml. Optiskā Interneta cena… ha – tikai sākot no Ls 7,97 / mēnesī! Lētāk nekā parastais kabeļu internets, vai ne! Un vēl – piesakot Optisko Internetu elektroniski, var saņemt atlaidi Ls 5!

Apskatīt visus Optiskā Interneta pieslēgumu veidus

→ Pārbaudīt kur pieejams Optiskais Internets + nobalsot par savu māju

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: