Interneta Pieslēgums Talsos

in Interneta Pieslēgums, Internets Talsos

Interneta Pieslēgums Talsos – salīdzinājums

Esam noskaidrojuši, kurš ir izdevīgākais Interneta pieslēgums Talsos. Piedāvājam salīdzināt 5 zināmāko Interneta firmu – Lattelecom, Kopideja, MCK, M-Stils un Triatel piedāvātos interneta pieslēgumus Talsos. Ārpus salīdzinājuma palika firmas Izzi piedāvātais bezvadu internets tā salīdzinoši augstās cenas dēļ – Ls 24 mēnesī kopā ar modēma nomu par 3,1 Mbit/s ātru Interneta Pieslēgumu, turklāt ar ierobežotu datu apjomu.

[sc:midpost-336]

Salīdzinājums – Internets Talsos

Interneta Pieslēguma cenas Talsos

Salīdzinot Interneta pieslēgumu kvalitāti pret cenu, līderis Talsos ir Lattelecom Ekonomiskais Interneta Pieslēgums ar mēneša abonēšanas maksu tikai Ls 6,95 un ātrumu 2 Mbit/s. Samērā līdzīgs piedāvājums ir firmai MCK, taču Lattelecom Interneta Pieslēgums nodrošina arī Interaktīvo Televīziju, kas ir liels pluss.

Lai gan mobilais operators Triatel piedāvā šķietami zemu mēneša abonēšanas maksu Ls 5,00, taču tai jāpierēķina arī modema iegāde (pilna cena Ls 49) vai īre – Ls 3,00 mēnesī. Liels Triatel mīnuss ir stipri ierobežotais datu apjoms – tikai 500 Mb.

Internets un Televīzija Talsos

Apkopojot provaideru piedāvājumus Talsos, konstatējām, ka Televīziju kopā ar Internetu piedāvā tikai Lattelecom. Ne Kopideja, ne M-stils, ne MCK Televīziju nepiedāvā. Kā zināms Lattelecom arsenālā ir augstvērtīgā un iespējām bagātā Interaktīvā Televīzija. Tās lielākā priekšrocība ir TV ieraksta iespēja un raidījumu arhīvs. Tās ir ļoti noderīgas funkcijas aizņemtiem cilvēkiem, lai noskatītos iecienītās pārraides jebkurā ērtā laikā.

Internets un Bezmaksas sarunas Talsos

Starp salīdzinātajām firmām balss telefoniju (IP telefonija) piedāvā Lattelecom un Triatel. Taču, nopietni vērts runāt tikai par Lattelecom Bezmaksas sarunām, jo Lattelecom ir lielākais fiksēto tālruņu tīkls visā Latvijā.

Optiskais Internets Talsos

Lai gan mazie interneta provaideri Talsos mārketinga nolūkos aktīvi izmano vārdu „optiskais internets”, piemēram MCK jeb Mediju Centrs Kurzeme, tomēr to piedāvātais pieslēguma ātrums ir neizprotami mazi, salīdzinot ar īstu Optiskā interneta pieslēgumu līdz 200 Mbit/s un 500 Mbit/s, ko pašlaik vienīgais Latvijā piedāvā Lattelecom. Lattelecom Optiskais Internets Talsos tiek prognozēts 2011. gadā.

Videonovērošana Talsos

Lattelecom vienīgais no šeit aplūkotajām firmām Talsos piedāvā pilnīgi jaunu pakalpojumu – Videonovērošana. Ja Jūsu mājās vai dzīvoklī Talsos ir parasta tālruņa līnija, iespējams pieslēgt Videonovērošanu un no citas vietas, kur ir internets, redzēt kas notiek mājās. To var izmantot gan apsardzei, gan bērnu pieskatīšanai, gan arī lai sazinātos ar telpā esošajiem.

[sc:endpost-336]

Interneta Pieslēgumu ierīkošanas maksa Talsos

Lattelecom Interneta Pieslēgums tiks ierīkots Bez Maksas, noslēdzot līgumu uz 24 mēnešiem. Citi Interneta provaideri ir noteikuši ierīkošanas maksu vidēji Ls 12… Ls 15 apmērā vai, piemāram, Triatel – maksu par modēmu.

Interneta provaideru serviss Talsos

Visu apskatīto provaideru darbinieki telefonsarunā bija laipni un atsaucīgi, palīdzēja precīzāk izprast piedāvājumu, kas jo īpaši sarežģīts ir firmai MCK. Kaut arī Triatel savās interneta vietnēs atzīmē, ka tās piedāvā diennakts tehnisko atbalstu, tomēr vēlākās vakara stundās šo operatorus sazvanīt neizdevās. Faktiski, reālu diennakts tehniskā atbalsta servisu vienīgais nodrošina Lattelecom.

Uzņēmums Lattelecom nodrošina ne tikai augstvērtīgu diennakts klientu apkalpošanas servisu, bet arī savlaicīgi ar e-pasta palīdzību informē par notikumiem pakalpojumu darbībā, ja tādi gaidāmi. Bez tam Lattelecom piedāvā patīkamu Ls 5 atlaidi pasūtot pieslēgumu internetā.

Salīdzinājums: Interneta Pieslēgums Talsos

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: