Optiskais Internets Rīgā, Ziepniekkalnā

in Internets Rīgā

Optiskā Interneta pieslēgums Ziepniekkalnā

Optiskā Interneta Pieslēgums Ziepniekkalnā

Kompānija Lattelecom pabeigusi Optiskā Interneta jeb “Nākotnes tīkla” izbūvi Ziepniekkalnā. Tagad gandrīz 9000 Ziepniekkalna dzīvokļiem ir pieejami Latvijā ātrākais internets – Optiskais Internets ar ātrumu – 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un 500 Mbit/s.

Lattelecom pagaidām ir vienīgais operators, kas Optisko Internetu Rīgā garantē minimālo interneta ātrumu – 30 Mbit/s lejupielādei un 20 Mbit/s augšupielādei. Šādu Interneta Pieslēguma ātrumu knapi spēj nodrošināt tikai retais Interneta provaideris (nodrošinātājs), nemaz nerunājot par jēdzienu minimālais garantētais Interneta ātrums, kas joprojām daudziem Interneta provaideriem ir svešs.

[sc:midpost-336]

Tā ir laba ziņa visiem Interneta un Televīzijas klientiem Ziepniekkalnā, kas pašlaik lieto citu Interneta provaideru pieslēgumu.

Optiskais internets = Ātrāks un lētāks internets


Piemēram, ja citu interneta provaideru piedāvātais interneta pieslēguma ātrums vidēji ir ap 10…20 Mbit/s ar mēneša maksu Ls 9…12 ar PVN mēnesī, tad Lattelecom Optiskā Interneta pieslēgums ar reālu ātrumu 20 Mbit/s pieejams no Ls 9,98 ar PVN mēnesī. Tātad –

stabils interneta pieslēgums par to zemāku cenu!

Pilnvērtīgu Optiskā Interneta lietošanu nodrošina unikāls Optiskais pieslēgums katram lietotājam, ko lieto vienīgi attiecīgais klients.

Vienlaikus ar ātru Optiskā Interneta pieslēgumu Ziepniekkalnā tiek nodrošināta:

• Interaktīvā Televīzija,
• Bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā,
• Videonovērošanas pakalpojums,
• Augsta interneta stabilitāte,
• Nepieredzēti ātrs internets – līdz 200 Mbit/s un līdz 500 Mbit/s.

Optiskais Internets Ziepniekkalnā

Lattelecom Optisko tehnoloģiju biznesa daļas direktors Raivis Mackevičs atklāj, ka tieši Optiskā Interneta Pieslēgumu klienti ir apmierinātāko kompānijas klientu daļa.

[sc:endpost-336]

Optiskais Internets jeb “Nākotnes tīkls” jau šobrīd ir pieejams gandrīz 65 000 dzīvokļos Rīgā – Zolitūdē, Pļavniekos, Ķengaragā, Purvciemā un Ziepniekkalnā. Optiskā tīkla izbūve turpinās arī citviet Rīgā un ārpus Rīgas – Jelgavā, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā un citur. Arī Jūrmalā un citās lielajās Latvijas pilsētās iedzīvotāji aktīvi piesakās Optiskā Interneta un Televīzijas ierīkošanai. 2009. gada beigās pie Lattelecom Optiskā Interneta tīkla jau bija iespējams pieslēgt 100 000 dzīvokļus visā Latvijā.

Ja dzīvojat Rīgā, Ziepniekkalnā piesakiet Optisko Internetu šeit un saņemiet papildus atlaidi Ls 5.

Pieteikt Optiskā Interneta PieslēgumuOptiskā Interneta Pieslēgumi
(piesaki šeit un saņem papildus atlaidi Ls 5!)

(visas cenas norādītas ar iekļautu PVN)

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: