Optiskais Internets Tukumā

in Internets Tukumā

Interneta Pieslēgums Tukumā

Optiskais Internets Tukumā – jau pieejams!

Priecīgas ziņas visiem Tukuma iedzīvotājiem – tagad Tukumā pieejams Lattelecom Optiskais Internets ar visām priekšrocībām, ko tas sniedz. Tukumā šis notikums bija ilgi gaidīts un, pateicoties pašu tukumnieku aktivitātei, aktīvi balsojot par Optiskā interneta ierīkošanu, tas ir sasniedzis Tukumu.

[sc:midpost-336]

Visā Latvijā Optisko Internetu jau lieto vairāk nekā 50 tūkstoši cilvēku, kuri jau piemirsuši, kas ir lēns interneta pieslēgums un slikts kabeļtelevīzijas attēls. Optiskais Internets un Interaktīvā Televīzija ir krasi mainījusi cilvēku priekšstatu par šo pakalpojumu kvalitāti. Arī vairākkārtējas interneta lietotāju aptaujas ir parādījušas, kas Lattelecom Optiskā Interneta lietotāji ir apmierinātākie starp pārējiem interneta lietotājiem Latvijā.

Latvijā ātrākais pieejamais mājas interneta pieslēgums – 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātrs Optiskais Internets Tukumā jau pašlaik pieejams Tukuma centra daudzstāvu namos. Kā zināms, optiskais internets ir jauna tehnoloģija, kas prasa pilnīgi jaunas infrastruktūras ierīkošanu un tāpēc optiskā interneta ieviešana notiek pakāpeniski. Pirmie optisko internetu saņem tie nami, kuru iedzīvotāji aktīvāk balsojuši par Optiskā Interneta ierīkošanu, sabalansējot to ar vietām, kur vienkāršāk un ātrāk iespējams ierīkot optiskos kabeļus.

Optiskais Internets Tukumā

Pašlaik Tukumā Optiskais Internets pieejams:

– Tukumā, Kurzemes ielā,
– Tukumā, Raudas ielā,
– Tukumā, Celtnieku ielā,
– Tukumā, Spartaka ielā,
– Tukumā, Baložu ielā un
– Tukumā, Valguma ielā.

[sc:endpost-336]

Ar laiku Optiskais Internets tiks ievilkts arī citās dzīvojamajās ēkās Tukumā, iespējams, arī Lauktehnikā. Optiskā Interneta pieslēgums Tukumā nodrošina mājas interneta pieslēgumam vēl nepieredzēti lielu datu pārraides ātrumu, Interaktīvo Televīziju ar 95 TV kanāliem, Videonovērošanu un Bezmaksas Telefonsarunas. Tukumā ierīkotais optiskais tīkls nodrošina maksimālo mājas interneta pieslēgumu ātrumu Latvijā – līdz 500 Mbit/s jeb VIP Optiskais Internets.

Ar Optiskā Interneta pieslēguma pieteikšanu nevajadzētu kavēties, jo ierīkošana var prasīt zināmu laiku, montieru noslodzes dēļ. Tāpēc, ja dzīvojat daudzstāvu namā Tukumā, piesakiet Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad (tas aizņems 3…4 minūtes)!


Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: