Pieredze: Optika stabilāka nekā citi

in Atsauksmes

Deniss Kolosovs

Denisa Kolosova pieredze, lietojot Optiskā Interneta pieslēgumu:

“Iepriekš man bija Lattelecom Mājas komplekts 2, bet, pieslēdzot Optisko Internetu, nolēmu, ka ir jāņem pilns komplekts, tāpēc tagad man ir ne vien internets ar ātrumu 100 Mbit/s, bet arī tālrunis un Lattelecom interaktīvā televīzija. Pieslēdzot bija cerība (kas tagad jau ir pārliecība), ka televīzija noteikti būs kvalitatīva un stabila. Aktīvi izmantoju raidījumu ieraksta funkciju un valodu izvēles iespēju, jo dažreiz skatos amerikāņu seriālus oriģinālvalodā.

[sc:midpost-336]

Otrā būtiskākā lieta noteikti ir interneta ātrums. Īpaši to jūtu, lietojot BitTorrent lapas, kur vidēji garu filmu var lejupielādei pāris minūšu laikā, vai skatoties on-line video Youtube. Vietas uz cietā diska gan ir palicis stipri mazāk. Kopumā interneta lapas atveras daudz ātrāk, beidzot arī ar Skype lietošanu nav nekādu problēmu, un visi redz manu pārraidīto videoattēlu ideālā kvalitātē bez jebkādiem traucējumiem.

Tā kā man ir ļoti svarīgi, lai internets būtu pieejams 24 stundas diennaktī, nākas atzīt, ka Optiskais Internets ir daudz stabilāks nekā DSL vai citi pieslēgumi, kas man bijuši”.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: