Par mums

Prieks, ka ienāci!

Atceros laikus, kad biju mazs Jūrmalas puika un pēc skolas devos pie vecvecākiem uz Rīgu. Viens pats, ar 3 transportiem. Laukā bija 1984. gads. Vizīte tika norunāta iepriekšējā vakarā pa mājas telefonu. Jo citu sakaru tad nebija, ak nē – varēja taču pastā nosūtīt vēstuli vai telegrammu. Un viss notika. Dzīve neapstājās. Mēs atradām iespēju sazināties, atstājām zīmītes, norunājām, kur noliksim dzīvokļa atslēgas, sarunājām ar kaimiņiem…

[sc:inpage-728]

Vai tagad Tu vari iedomāties savu dienu, ja mājās aizmirsts mobilais tālrunis? Vai, piemēram, klēpjdatora lādētājs? Kāda ir Tava darbadiena, ja nedarbojas internets, vai birojā pazudusi elektrība?

Re, nu – viss ir mainījies! Informācijas apmaiņas ātrums ir zibenīgs! Pašlaik Latvija aktīvi dodas pretim jaunam saziņas līmenim – Latvijā tiek veidots ātrākais interneta tīkls Eiropā. Ja Igauniju pazīst ar Skype, tad, Latviju, iespējams, pasaule iepazīs kā valsti ar ātrāko mājas internetu… Arī tas ir veids kā nest savas valsts vārdu pasaulē. Un ne būt ne sliktākais veids.

Šeit Tu vari saņemt plašu un precīzu informāciju par ātrākajiem Interneta pieslēgumiem, par Optisko Internetu, par Interaktīvo Televīziju un Bezmaksas telefonsarunām, kā arī par citām noderīgām lietām, saistītām ar Internetu.

[sc:inpage-728]

Priecāsimies par katru Tavu vēstuli, ko uzrakstīsi ar savu jautājumu, ieteikumu, atsauksmi, sūdzību vai vienkārši interesantām pārdomām par rakstu tēmām, ko būsim publicējuši.

Par gaismas ātru Internetu!

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!