Optiskā Interneta Pieslēgums

Optiskais Internets

Interaktīvā TV un Optiskais Internets

Interaktīvā Televīzija
un Optiskais Internets

DSL Interneta pieslēgums

Mājas DSL Internets

Izvēlies savu Pieslēgumu

Optiskais Internets

Ātrākais un kvalitatīvākais interneta pieslēgums valstī.
Jau vairāk nekā 110 000 apmierinātu klientu visā Latvijā.

Akcija: piesaki Internetu + Interaktīvo TV līdz 3. aprīlim
bez ilgtermiņa saistībām un līgumsoda!

Optika 4

no 19,82 Ls mēn.
VIDEO FANIEM

Ātrums 200 Mbit/s Min. DL 30 Mbit/s Ls 0,10 par Mbit/s Bezmaksas ierīkošana 2 IP adreses

Ls 5 atlaide

Pieteikt Optisko Internetu 200 Mbps

Optika 3

no 14,86 Ls mēn.
POPULĀRĀKĀ IZVĒLE
Ātrums 100 Mbit/s

Interneta pieslēguma ātrums

Pieslēguma ātrums ir svarīgākais rādītājs, kas raksturo interneta pieslēgumu. Jo ātrums lielāks, jo mazāk laika nepieciešams darbībām internetā - mājas lapu apskatei, failu pārsūtīšanai, video apskatei un tml. Optiskajam Internetam piemīt pieslēguma ātruma simetriskums. Tas nozīmē, ka ar norādīto ātrumu 100 Mbit/s iespējama gan failu lejupielāde gan augšupielāde.

Min. DL 30 Mbit/s

Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums

DL jeb DownLoad Speed šeit domāts kā interneta pieslēguma datu minimālais garantētais lejupielādes ātrums. Jo lielāks ir šis ātrums, jo ātrāk izvēlētais fails tiks ielādēts datorā. Praksē tas nozīmē ievērojami ātrāku filmu un citu liela apjoma failu ielādi datorā, stabilu un ātru HD video skatīšanos internetā YouTube, Vimeo un citās vietnēs, kā arī stabilas video sarunas Skype un tml.
Lattelecom ir vienīgā interneta kompānija Latvijā, kas Optiskā Interneta pieslēgumiem garantē minimālo datu pārraides ātrumu. 100 Mbit/s pieslēgumam tie ir 30 Mbit/s datu lejupielādei un 20 Mbit/s datu augšupielādei. Praksē lejupielādes ātrums 100 Mbit/s Optiskā Interneta pieslēgumam reāli ir ap 85...100 Mbit/s.

Ls 0,15 par Mbit/s

Maksa par pieslēguma ātruma 1 Mbit/s

Izdaliet interneta pieslēguma mēneša maksu ar pieslēguma ātrumu Mbit/s un uzziniet, kurš Optiskā Interneta pieslēgums ir izdevīgākais. Jo mazāka maksa par 1 Mbit/s, jo izdevīgāks interneta pieslēgums. No šī aspekta izdevīgākais Optiskā Interneta pieslēgums ir Optika 4 ar Ls 0,099 par vienu Mbit/s.

Bezmaksas ierīkošana

Pieslēguma ierīkošana bez maksas

Jebkura Optiskā Interneta pieslēguma ierīkošana maksā Ls 20,07, ieskaitot PVN. Taču Lattelecom saviem klientiem piedāvā ierīkot jebkuru Optiskā Interneta pieslēgumu bez maksas noslēdzot pakalpojumu līgumu uz 24 mēnešiem. Šajā gadījumā būs spēkā arī zemāka pakalpojumu maksa mēnesī, salīdzinot ar beztermiņa līgumu.

2 IP adreses

Kam nepieciešamas 2 IP adreses?

Ikvienam Optiskā Interneta pieslēgumam tiek piešķirtas 2 dinamiskās IP adreses. Tas ļaus vienlaicīgi un neatkarīgi lietot 2 datorus, kas pieslēgti Optiskajam Internetam. Ar bezvadu Wi-Fi rūteri iespējams pieslēgt vēl vairāk datoru vienam Optiskā Interneta pieslēgumam. Šajā gadījumā pieslēdzamo datoru skaits atkarīgs no bezvadu Wi-Fi rūtera konfigurācijas un tehniskajiem raksturlielumiem.

Ls 5 atlaide

Par ko tiek piešķirta Ls 5 atlaide?

Optiskā Interneta pieslēgumu piesakot internetā, tiek piešķirta vienreizēja papildus atlaide Ls 5. Tādējādi Jūsu pieteikuma apstrāde aizņems mazāk laika un taupīs kompānijas resursus. Līdz ar to mums būs iespēja piešķirt Jums patīkamu papildus atlaidi. Piesakiet Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad un ietaupiet Ls 5! Visas tabulā minētās cenas norādītas ar ietvertu PVN.

Pieteikt Optisko Internetu 100 Mbps

Optika 1

no 9,90 Ls mēn.
STARTA PIESLĒGUMS

Ātrums 50 Mbit/s Min. DL 15 Mbit/s Ls 0,20 par Mbit/s Bezmaksas ierīkošana 2 IP adreses

Ls 5 atlaide

Pieteikt Optisko Internetu 50 Mbps
Uzzināt vairāk par Optisko Internetu

“Pirmo reizi man ir

tik ātrs un stabils

interneta pieslēgums.


Optiskais Internets ir
vienkārši izcils!”

Uģis, lieto internetu kopš 1992. gada
Uģis lieto internetu kopš 1992.gada

Ar ko Optiskais Internets ir labāks?

Optiskais Internets ir jaunākā, modernākā un ātrākā datu pārraides tehnoloģija, kas paver vēl nebijušas iespējas lietojot internetu mājās. Optiskā Interneta galvenās priekšrocības ir pieslēguma lielais ātrums - līdz pat 500 Mbit/s (VIP pieslēgums) un augstā stabilitāte. Optiskais Internets kardināli maina priekšstatu par interneta iespējām.

Vai manā mājā ir pieejams Optiskais Internets?

Ja Tu dzīvo daudzstāvu namā Rīgā, Salaspilī, Jelgavā, Jūrmalā, Olainē, Ventspilī, Tukumā, Liepājā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs vai Valmierā, Tev jau tagad ir pieejams ātrs un stabils Optiskā Interneta pieslēgums. Gadījumā, ja Tavā namā Optiskais Internets tomēr vēl nav pieejams, Tu vari paātrināt Optikas ierīkošanu nobalsojot par savu namu. Bet pagaidām pieslēdz stabilu Mājas DSL Internetu, ko vēlāk varēsi pārslēgt uz Optisko.

Kā notiek Optiskā Interneta ierīkošana?

Optiskā Interneta ierīkošana ir vienkārša un aizņems pāris stundas laika. Dzīvoklī tiks novietots optiskais modēms pie kura tiks pieslēgta optiskā dzīsla. Tālāk līdz datoram tiks ierīkots Ethernet UTP-5e kabelis. Ja mājā jau ir Ethernet kabeļu instalācija, tā tiks pieslēgta optiskajam modemam un ierīkošana tiks paveikta īsākā laikā. Visi kabeļu ierīkošanas darbi tiks veikti ar vislielāko rūpību pēc Taviem norādījumiem.

Vai Optiskais Internets ir izdevīgāks?

Ja parastais kabeļinterneta pieslēgums ar ātrumu 5...10 Mbit/s, ko piedāvā citi mazie interneta provaideri, maksā 7...12 Ls mēnesī, tad par šo pašu naudu Tu vari pieslēgt 50 vai 100 Mbit/s Optisko Internetu un saņemt ātrāku un stabilāku interneta pieslēgumu jau šodien! Ja citi sola ātrumu "līdz 10 Mbit/s", tad Lattelecom garantē minimālo ātrumu 10...30 Mbit/s par to pašu naudu! Bez tam Lattelecom saviem klientiem nodrošina nepārtrauktu 24 stundu diennakts tehnisko atbalstu.

Kādas iespējas vēl piedāvā Optiskais Internets?

Ar Optiskā Interneta pieslēgumu Tu varēsi izmantot neierobežotu un ļoti ātru interneta pieslēgumu, skatīties Interaktīvo Televīziju, lietot mājas telefonu un runāt bez maksas Lattelecom tīklā, kā arī piesēgt Videonovērošanu, kas ļaus jebkurā laikā uzzināt, kas tieši šobrīd notiek Tavā mājā.

Kā Optisko Internetu pieteikt izdevīgāk?

Neraugoties uz to, ka Optiskais Internets jau ir izdevīgāks, salīdzinot ar citiem pieslēgumu veidiem, vēl izdevīgāk interneta pieslēgumu var pieteikt šeit, internetā, jo tad Tu saņemsi papildus Ls 5 atlaidi. Tādējādi Tava pieteikuma apstrāde aizņems mazāk laika un taupīs kompānijas resursus. Līdz ar to mēs Tev piešķirsim papildus atlaidi. Piesaki Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad un ietaupi Ls 5!

Pieteikt Optisko Internetu