Optiskā Interneta Pieslēgums

Optiskais Internets

Interaktīvā TV un Optiskais Internets

Interaktīvā Televīzija
un Optiskais Internets

DSL Interneta pieslēgums

Mājas DSL Internets

Izvēlies savu Televīziju

Interaktīvā TV un Optiskais Internets

Akcija: piesaki Internetu + Interaktīvo TV līdz 3. aprīlim
bez ilgtermiņa saistībām un līgumsoda!

Optika 4 TV

no 25,77 Ls mēn.
DARBAM AR VIDEO

Internets 200 Mbit/s 95 TV kanāli HD TV kanālu paka 2 IP adreses Bezmaksas ierīkošana
un dekoders

Ls 5 atlaide

Pieteikt Optisko Internetu 200 Mbps ar TV

Optika 3 TV

no 19,82 Ls mēn.
POPULĀRĀKĀ IZVĒLE
Internets 100 Mbit/s

Interneta pieslēguma ātrums

Pieslēguma ātrums ir svarīgākais rādītājs, kas raksturo interneta pieslēgumu. Jo ātrums lielāks, jo mazāk laika nepieciešams darbībām internetā - mājas lapu apskatei, failu pārsūtīšanai, video apskatei un tml. Optiskajam Internetam piemīt pieslēguma ātruma simetriskums. Tas nozīmē, ka ar norādīto pieslēguma ātrumu 100 Mbit/s iespējama gan failu lejupielāde gan augšupielāde.

95 TV kanāli

Kopā 95 TV kanāli!

Interaktīvās Televīzijas pamatpieslēgumā iekļauti 34 TV kanāli. To sauc par Pamatpaku. Papildus Pamatpakai pēc izvēles var pieslēgt vēl 61 TV kanālu - vienu vai visas Tematiskās TV kanālu pakas, kā arī HD kanālu pakas. Pašlaik Interaktīvajā TV pieejamas šādas Tematiskās TV kanālu pakas:
› Filmu TV kanālu paka;
› Bērnu TV kanālu paka;
› Sporta TV kanālu paka;
› Populārzinātnisko TV kanālu paka;
› Mūzikas TV kanālu paka;
› Krievijas TV kanālu paka;
› Starptautiskā TV kanālu paka;
› Pieaugušo TV kanālu paka un
› HD TV kanālu paka.
Pieslēdzot Interaktīvo Televīziju, pirmos 3 mēnešus varēsit skatīties jebkuras 3 Tematiskās TV pakas bez maksas!

Var pieslēgt 4 TV

Cik televizorus var pieslēgt?

Pieslēdzot Optisko Internetu ar Interaktīvo Televīziju, iespējams pieslēgt līdz 4 televizoriem. Tādējādi katrs mājinieks vienlaicīgi un neatkarīgi var skatīties savu televīzijas programmu. Tiesa, katram televizoram būs nepieciešams savs dekoders. Viens dekoders ir iekļauts Interaktīvās Televīzijas komplektā, bet pārējos var izdevīgi izīrēt par Ls 2,53 (PVN ietverts) mēnesī.

2 IP adreses

Kam nepieciešamas 2 IP adreses?

Ikvienam Optiskā Interneta pieslēgumam tiek piešķirtas 2 dinamiskās IP adreses. Tas ļaus vienlaicīgi un neatkarīgi lietot 2 datorus, kas pieslēgti Optiskajam Internetam. Ar bezvadu Wi-Fi rūteri iespējams pieslēgt vēl vairāk datoru vienam Optiskā Interneta pieslēgumam. Šajā gadījumā pieslēdzamo datoru skaits atkarīgs no bezvadu Wi-Fi rūtera konfigurācijas un tehniskajiem raksturlielumiem.

Bezmaksas ierīkošana
un dekoders

Pieslēguma ierīkošana un iekārtas bez maksas

Jebkura Optiskā Interneta un Interaktīvās Televīzijas pieslēguma ierīkošana maksā Ls 20,07, ieskaitot PVN. Taču Lattelecom saviem klientiem piedāvā ierīkot jebkuru Optiskā Interneta un Interaktīvās Televīzijas pieslēgumu bez maksas, noslēdzot pakalpojumu līgumu uz 24 mēnešiem. Šajā gadījumā būs spēkā arī zemāka pakalpojumu maksa mēnesī, salīdzinot ar beztermiņa līgumu. Tāpat bez maksas lietošanā tiks piešķirts viens Interaktīvās Televīzijas dekoderis (vienam televizoram).

Ls 5 atlaide

Par ko tiek piešķirta Ls 5 atlaide?

Optiskā Interneta pieslēgumu ar Interaktīvo Televīziju piesakot internetā, tiek piešķirta vienreizēja papildus atlaide Ls 5. Tādējādi Jūsu pieteikuma apstrāde aizņems mazāk laika un taupīs kompānijas resursus. Līdz ar to mums būs iespēja piešķirt Jums patīkamu papildus atlaidi. Piesakiet Optisko Internetu ar Interaktīvo Televīziju jau tagad un ietaupiet Ls 5! Visas tabulā minētās cenas norādītas ar ietvertu PVN.

Pieteikt Optisko Internetu 200 Mbps ar TV

Optika 1 TV

no 15,85 Ls mēn.
EKONOMISKAIS PIESLĒGUMS

Internets 50 Mbit/s 95 TV kanāli Var pieslēgt 4 TV 2 IP adreses Bezmaksas ierīkošana
un dekoders

Ls 5 atlaide

Pieteikt Optisko Internetu 20 Mbps ar TV
Uzzināt vairāk par Interaktīvo TV

“Ar Interaktīvo Televīziju

hokeja spēles skatos

jebkurā laikā!


Rāda labāk
nekā jebkad agrāk!”

Uģis, skatās Interaktīvo TV no 2010. gada
Uģis skatās Interaktīvo TV no 2010.gada

Kādas ir Interaktīvās Televīzijas priekšrocības?

Interaktīvā Televīzija ļauj augstā kvalitātē skatīties 95 TV kanālus ar tādām papildus iespējām, kādas citi nepiedāvā. Tev vairs nebūs jāpaspēj uz iemīļoto TV pārraidi tieši laikā, jo varēsi noskatīties to vēlāk jebkurā ērtā laikā. Tu varēsi pārtraukt TV skatīšanos un turpināt vēlāk no tās pašas vietas. Tu varēsi iznomāt filmu nepieceļoties no dīvāna un vienu filmu nedēļā varēsi noskatīties bez maksas. Tu varēsi ierakstīt TV raidījumus, izvēlēties pārraižu valodu un lasīt TV programmu un apollo.lv ziņas tieši TV ekrānā!

Kādas iespējas vēl piedāvā Optiskais Internets?

Ar Optiskā Interneta pieslēgumu Tu varēsi ne tikai skatīties Interaktīvo Televīziju ar visām tās priekšrocībām, bet arī lietot neierobežotu un ļoti ātru interneta pieslēgumu, un neierobežoti bez maksas runāt pa mājas telefonu Lattelecom tīklā, kā arī piesēgt Videonovērošanu, kas ļaus jebkurā laikā uzzināt, kas tieši šobrīd notiek Tavā mājā.

Kādus TV kanālus rāda Interaktīvā Televīzija?

Interaktīvās Televīzijas kanālu Pamatpakā iekļauti 34 Latvijas, Krievijas un ārvalstu TV kanāli. Papildus pēc izvēles var pieslēgt visas uzreiz vai atsevišķi kādu no 8 Tematiskajām kanālu pakām vai HD kanālu paku. Interaktīvajā Televīzijā pieejamas šādas Tematiskās TV kanālu pakas: Filmu kanālu paka, Sporta kanālu paka, Bērnu TV kanālu paka, Populārzinātniskā paka, Mūzikas TV kanālu paka, Krievijas kanālu paka, Starptautiskā paka, HD TV kanālu paka un TV kanālu paka pieaugušajiem (18+). Pavisam kopā 95 TV kanāli.

Interaktīvā TV ar Optisko Internetu - izdevīgāka!

Ja parastais kabeļinterneta pieslēgums ar ātrumu 5...10 Mbit/s, ko piedāvā citi mazie interneta provaideri, maksā 7...12 Ls mēnesī, tad par šo pašu naudu Tu tagad vari pieslēgt 50 Mbit/s Optisko Internetu jau kopā ar Interaktīvo Televīziju un saņemt ātrāku un stabilāku interneta pieslēgumu jau šodien! Kamēr citi sola interneta ātrumu "līdz 10 Mbit/s", Lattelecom garantē minimālo interneta pieslēguma ātrumu 10...30 Mbit/s par to pašu naudu!

Vai manā mājā ir pieejama Interaktīvā Televīzija?

Interaktīvā Televīzija ir pieejama visur, kur vien pieejama Lattelecom tālruņa līnija. Ja Tu dzīvo daudzstāvu namā Rīgā, Salaspilī, Jelgavā, Jūrmalā, Olainē, Ventspilī, Tukumā, Liepājā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs vai Valmierā, Tu jau tagad vari pieslēgt Interaktīvo Televīziju komplektā ar ātru un stabilu Optisko Internetu. Tādējādi arī Interaktīvā Televīzija rādīs stabilāk. Gadījumā, ja Tavā namā Optiskais Internets pagaidām vēl nav pieejams, Tu vari pieslēgt DSL internetu kopā ar Interaktīvo TV.

Kā Interaktīvo Televīziju pieteikt izdevīgāk?

Neraugoties uz to, ka Interaktīvā Televīzija pārspēj jebkuru citu kabeļtelevīzijas pieslēgumu, vēl izdevīgāk Interaktīvo Televīziju kopā ar Optisko Internetu var pieteikt šeit, internetā, jo tad Tu saņemsi papildus Ls 5 atlaidi. Tādējādi Tava pieteikuma apstrāde aizņems mazāk laika un taupīs kompānijas resursus. Līdz ar to mēs Tev piešķirsim papildus atlaidi. Piesaki Interaktīvo Televīziju jau tagad un ietaupi Ls 5!

Pieteikt Optisko Internetu ar i-TV