Optiskais Internets

Optiskais Internets

Interaktīvā TV un Optiskais Internets

Interaktīvā Televīzija
un Optiskais Internets

DSL Interneta pieslēgums

Mājas DSL Internets

Izvēlies savu Pieslēgumu

Mājas DSL Internets

Akcija: piesaki Internetu + Interaktīvo TV līdz 3. aprīlim
bez ilgtermiņa saistībām un līgumsoda!

Ekonomiskais

Ls 6,90 mēn.
ZEMĀKĀ MĒNEŠA MAKSA
Ātrums līdz 2 Mbit/s

Interneta pieslēguma ātrums

Pieslēguma ātrums ir svarīgākais rādītājs, kas raksturo jebkuru interneta pieslēgumu. Jo ātrums lielāks, jo mazāk laika nepieciešams darbībām internetā - mājas lapu apskatei, failu pārsūtīšanai, video apskatei un tml. Jo lielāks Interneta ātrums, jo ātrāk atvērsies mājas lapas un nosūtīsies / tiks saņemti dokumenti, faili, filmas, stabilāk varēsit skatīties internetā YouTube video, sarunāties pa Skype un tml.

Ls 3,45 par Mbit/s

Maksa par pieslēguma ātruma 1 Mbit/s

Izdaliet interneta pieslēguma mēneša maksu ar pieslēguma ātrumu Mbit/s un uzziniet, kurš pieslēgums ir izdevīgākais. Jo mazāka 1 Mbit/s vērtība, jo izdevīgāks interneta pieslēgums. No šī aspekta izdevīgākais Mājas DSL Interneta pieslēgums ir Internets 4 ar Ls 0,87 par vienu Mbit/s.

2 IP adreses

Kam nepieciešamas 2 IP adreses?

Ikvienam Mājas DSL Interneta pieslēgumam tiek piešķirtas 2 dinamiskās IP adreses. Tas ļaus vienlaicīgi un neatkarīgi lietot 2 datorus, kas pieslēgti Mājas DSL Internetam. Ja nepieciešams, ar bezvadu Wi-Fi rūteri iespējams pieslēgt vēl vairāk datoru vienam Mājas DSL Interneta pieslēgumam. Šajā gadījumā pieslēdzamo datoru skaits atkarīgs no bezvadu Wi-Fi rūtera konfigurācijas un tehniskajiem raksturlielumiem. Taču jāatceras - jo lielāks būs pieslēgto datoru skaits Mājas DSL Interneta pieslēgumam, jo mazāks datu pārraides ātrums būs katrā no tiem.

Bezmaksas ierīkošana
un modems

Modems un pieslēguma ierīkošana - bez maksas

Jebkura Mājas DSL Interneta pieslēguma ierīkošana maksā Ls 29,90 + Ls 19,90, ieskaitot PVN. Taču Lattelecom saviem klientiem piedāvā ierīkot jebkuru Mājas DSL Interneta pieslēgumu bez maksas noslēdzot pakalpojumu līgumu uz 24 mēnešiem. Šajā gadījumā Jūs saņemsit lietošanā arī DSL modemu bez maksas.

Ls 5 atlaide

Par ko tiek piešķirta Ls 5 atlaide?

Mājas DSL Interneta pieslēgumu piesakot internetā, tiek piešķirta vienreizēja papildus atlaide Ls 5. Tādējādi Jūsu pieteikuma apstrāde aizņems mazāk laika un taupīs kompānijas resursus. Līdz ar to mums būs iespēja piešķirt Jums patīkamu papildus atlaidi. Piesakiet Mājas DSL Interneta pieslēgumu jau tagad un ietaupiet Ls 5! Visas tabulā minētās cenas norādītas ar ietvertu PVN.

Pieteikt Ekonomisko DSL Internetu

Internets 1

Ls 12,18 mēn.
IKDIENAS LIETOŠANAI

Ātrums līdz 6 Mbit/s Ls 2,03 par Mbit/s 2 IP adreses Bezmaksas ierīkošana
un modems

Ls 5 atlaide

Pieteikt DSL Internetu 4 Mbps

Internets 3

Ls 17,32 mēn.
LIELĀKU FAILU APMAIŅAI

Ātrums līdz 10 Mbit/s Ls 1,73 par Mbit/s 2 IP adreses Bezmaksas ierīkošana
un modems

Ls 5 atlaide

Pieteikt DSL Internetu 8 Mbps

Internets 4

Ls 17,32 mēn.
MĀJAS BIROJAM

Ātrums līdz 20 Mbit/s Ls 0,87 par Mbit/s 2 IP adreses Bezmaksas ierīkošana
un modems

Ls 5 atlaide

Pieteikt DSL Internetu 10 Mbps
Uzzināt vairāk par Mājas DSL Internetu

"Stabils un izdevīgs
interneta pieslēgums,

ko lietoju 8 gadus.


Labākā izvēle,
ja nav pieejama Optika.”

Uģis, internetu lieto kopš 1992. gada
Uģis lieto DSL internetu 8 gadus

Kāpēc izvēlēties Mājas DSL Internetu?

DSL Internetam ir daudzi plusi. Minēsim 4 svarīgākos. 1. tas ir viegli pieejams, jo internetu var saņemt pa mājas tālruņa līniju. 2. DSL Internets ir, iespējams, lētākais interneta pieslēgums Latvijā ar mēneša maksu tikai 6,90 Ls. 3. DSL pieslēgums nodrošina arī Interaktīvo televīziju un Videonovērošanu. 4. Lattelecom saviem klientiem nodrošina nepārtrauktu 24 stundu diennakts tehnisko atbalstu.

Vai man ir pieejams Mājas DSL Internets?

Mājas DSL Interneta pieslēgums pieejams visā Latvijas teritorijā ikvienā dzīvoklī un ikvienā privātmājā, kur vien pieejama Lattelecom fiksētā tālruņa līnija. Ja Tev jau pašlaik mājās ir fiksētā tālruņa līnija tad piesaki DSL Internetu un tas tiks pieslēgts papildus. Ja līnijas vēl nav, tā tiks ievilkta kopā ar DSL Interneta pieslēgumu.

Kā notiek Mājas DSL Interneta ierīkošana?

Mājas DSL Interneta ierīkošana ir vienkārša, jo tam nepieciešama tikai Lattelecom tālruņa līnija. Darbs aizņems 1...2h laika. Dzīvoklī tiks novietots DSL modēms no kura līdz datoram tiks ierīkots Ethernet UTP-5e kabelis. Ja mājā jau ir Ethernet kabeļu instalācija, tā tiks pieslēgta modemam un darbi tiks paveikti īsākā laikā. Visu kabeļu ierīkošana tiks veikta ar vislielāko rūpību pēc Taviem norādījumiem.

Kādas iespējas piedāvā Mājas DSL Internets?

Ar Mājas DSL Interneta pieslēgumu Tu varēsi izmantot kvalitatīvu un stabilu interneta pieslēgumu, skatīties Interaktīvo Televīziju, lietot mājas telefonu ar bezmaksas sarunām Lattelecom tīklā, kā arī piesēgt Videonovērošanu, kas ļaus jebkurā laikā uzzināt, kas tieši šobrīd notiek Tavā mājā, saimniecības ēkā, birojā vai noliktavā.

Vai varēšu pārslēgties Optisko Internetu?

Ja Tu dzīvo vietā, kur tuvākajos gados tiks izvērsts Optiskā Interneta tīkls, Tu bez raizēm varēsi mainīt Mājas DSL Interneta pieslēgumu uz Optiskā Interneta pieslēgumu bez līgumsoda. Ja pašlaik Tavā mājā Optika vēl nav pieejama, pagaidām pieslēdz Mājas DSL internetu un nobalso par ātrāku Optikas ierīkošanu savā mājā. DSL Internets nodrošina tos pašus papildpakalpojumus, ko Optiskā Interneta pieslēgums.

Kā Mājas DSL Internetu pieteikt izdevīgāk?

Neraugoties uz to, ka Mājas DSL Internets ir, iespējams, lētākais interneta pieslēgums Latvijā, vēl izdevīgāk Mājas DSL Interneta pieslēgumu var pieteikt šeit, internetā, jo tad Tu saņemsi papildus Ls 5 atlaidi. Tādējādi Tava pieteikuma apstrāde aizņems mazāk laika un taupīs kompānijas resursus. Līdz ar to mēs Tev piešķirsim papildus atlaidi. Piesaki Mājas DSL Interneta pieslēgumu jau tagad un ietaupi Ls 5!

Pieteikt Mājas DSL Internetu