Interneta TV jeb Interaktīvā TV

in Interaktīvā Televīzija, Interneta TV

Interneta TV jeb Lattelecom Interaktīvā Televīzija ir augstākās kvalitātes un servisa līmeņa televīzija kāda pieejama Latvijā. Šo Televīziju mēdz saukt arī par Digitālo TV.

Tā ir vienīgā Televīzija Latvijā, kas piedāvā interaktīvas vadības iespējas. Piemērs: skatoties iemīļoto pārraidi, iespējams jebkurā brīdī iepauzēt un pēc brīža turpināt skatīties no tās pašas vietas. Visa pārraide šajā brīdī ierakstās uz Lattelecom servera un vēlāk tiek rādīts jau pārraides ieraksts. Tas ir bezmaksas pakalpojums un to lietot ir tikpat vienkārši kā ieslēgt gaismu guļamistabā.

[sc:midpost-336]

Televīzijas signāls tiek pārraidīts izmantojot parasto vara vadu DSL pieslēgumu vai arī modernāko un ātrāko – Optiskā Interneta pieslēgumu. Viennozīmīgi labāk izvēlēties Optisko pieslēgumu, jo tas ir gan lētāks, gan ievērojami ātrdarbīgāks un nodrošina visaugstāko datu pārraides kvalitāti.

Tātad – turpmāk nekādas antenas, nekādi lieki un mistiski maksājumi namu pārvaldēm par “antenas uzturēšanu”, nekādi lieki vadi mājoklī – viss notiek pa vienu optisko dzīslu un pie TV aparāta parādās neliels, glīts TV dekoders ar tālvadības pulti. Bez tam Interneta TV digitālais attēls ir augsti kvalitatīvs, bez traucējumiem, kurus var radīt dažādas atmosfēras parādības, antenas tehniskais stāvoklis un novietojums, signāla vājināšanās, laikapstākļi, vējš un putni.

Interaktīvā TV piedāvā šādas iespējas:

—> 95 populārākos TV kanālus
—> Video nomu televizorā
—> TV pārraižu arhīvu
—> TV raidījumu ierakstīšanu
—> Valodas un subtitru izvēli
—> TV programmu televizora ekrānā
—> Augstu skaņas un attēla kvalitāti

[sc:endpost-336]—> Lattelecom Interaktīvās TV kanāli – Pamatpaka

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: