Lētākais Internets

in Lēts Internets

Lēts internets

Kurš ir lētākais interneta pieslēgums?

Droši, ka arī Tu esi saskāries ar jautājumu, kāds ir lētākais internets un lētākais interneta pieslēgums, jo ne es, ne arī Tu nevēlamies pārmaksāt. Lai izsmeļoši atbildētu uz šo jautājumu, kurš ir lētākais internets, paraudzīsimies iespējamos aspektus kā izvērtēt pieslēguma cenu un tās izdevīgumu.

1. Lētākais Internets pēc mēneša abonēšanas maksas

[sc:midpost-336]

Ja skatāmies no šāda skatpunkta, neizvērtējot interneta pieslēguma kvalitatīvos aspektus, bet vērtējot tikai un vienīgi interneta pieslēguma cenu, tad lētākais internets ir Lattelecom Ekonomiskais DSL internets ar mēneša maksu tikai Ls 6,95 mēnesī. Tas ir kvalitatīvs un lēts interneta pieslēgums, ideāli piemērots tādām ikdienas vajadzībām kā portālu pārlūkošana un e-pasta saziņa.

Tagad izvērtēsim, kurš ir lētākais internets attiecībā pret sniegumu ātruma ziņā. Doma vienkārša – mēs ik mēnesi maksājam zināmu mēneša maksu par to saņemot interneta pieslēgumu ar noteiktu interneta ātrumu. Izdalīsim mēneša maksu ar interneta pieslēguma ātrumu.

2. Lētākais Internets pēc maksas par interneta ātruma 1 Mbit/s

[sc:endpost-336]

Ja vēlamies uzzināt, kurš būs lētākais interneta pieslēgums ar lētāko maksu par vienu interneta ātruma Mbit/s, tad jāaplūko Lattelecom Optiskais Internets. Lūk, 200 Mbit/s ātrs Optiskais Internets mēnesī maksās tikai Ls 19,98 jeb 0,099 Ls par vienu interneta ātruma Mbit/s. Šis pieslēgums tad arī ir lētākais internets cenas attiecībā pret ātrumu.

Izdarot kopsavilkumu, secinām, ka Lattelecom piedāvātais lētākais internets ar zemāko mēneša maksu ir Ekonomiskais DSL internets ar Ls 6,95 / mēnesī, bet cenas / kvalitātes attiecības ziņā lētākais internets ir Optiskais Internets ar ātrumu 200 Mbit/s, kura 1 Mbit/s cena ir tikai 0,099 Ls.

Piesaki Šeit Izdevīgāko Interneta Pieslēgumu jau tagad!


Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: