Kāpēc izvēlēties Interaktīvo Televīziju?

in Interaktīvā Televīzija

13 iemesli kāpec es izvēlējos Lattelecom Interaktīvo Televīziju.

→ Esmu biznesa cilvēks un bieži vakaros nevaru paspēt noskatīties iecienītos ziņu raidījumus laikā, kad tie sākas tiešajā ēterā.

→ Ja esmu nokavējis raidījuma sākumu, varu to “attīt” un uzreiz sākt skatīties no sākuma.
Ne Baltcom, ne Viasat, ne IZZI šādu iespēju nepiedāvā.


[sc:midpost-336]

→ Ja nevaru paspēt noskatīties raidījumu tiešraidē, Interaktīvā Televīzija man ļauj ierakstīt iecienītos raidījumus 10 populārākajos TV kanālos, ko nepiedāvā ne Baltcom, ne Viasat, ne IZZI.


→ Latvijas nacionālie kanāli nav pat speciāli jāieraksta, jo Lattelecom automātiski ieraksta visus pēdējo 5 dienu raidījumus Latvijas kanāliem, izņemot TV3.
Neviens cits kabeļtelevīzijas operators – ne Baltcom, ne IZZI, ne Viasat raidījumu arhīvus neveido un nepiedāvā.


→ Televīzijas konkurē un cīnās par skatītāju, tāpēc tādi labi TV raidījumi kā Nekā Personīga, LNT TOP 10 tiek rādīti vienlaikus. TV pārraižu arhīvs un ieraksta iespēja šo jautājumu atrisina un mierīgi varu noskatīties abus raidījumus.
Ar Baltcom, IZZI vai Viasat ir jāizvēlas, skatīties vienu vai otru raidījumu. 


→ Kad jāaiziet pačurāt, ielieku “grāmatzīmi” un turpinu skatīties pārraidi no tās pašas vietas, nenokavējot ne sekundi no raidījuma.
Neviens cits TV provaideris – ne Baltcom, ne IZZI, ne Viasat šo iespēju nepiedāvā.


→ Jā, ir neliels mīnuss – Lattelecom Interaktīvajai Televīzijai ir nedaudz aizkavēta, “bremzīga” kanālu pārslēgšanās, bet šī nianse personīgi man nav izšķiroša. Ticu, ka nākotnē tas tiks novērsts.


→ Kanāli visiem televīzijas provaideriem ir apmēram līdzīgi un to kopējais skaits man neko neizsaka. Svarīgākie kanāli man ir un ar to pietiek. Reāli skatos tikai Latvijas kanālus, nedaudz no Krievijas, šad tad – Eurosport, National Geographic un Discovery, Animal Planet, MTV un CNN. Meita savukārt griež Cartoon Network. Visi šie kanāli Interaktīvajā Televīzijā ir jau Pamatpakā kopā ar pašu pieslēgumu.


→ Interaktīvā Televīzija ir ļoti ērta, jo es to pa vienu vadu varu saņemt kopā ar ļoti ātro Optisko Internetu, kas, manuprāt, ir labākais Interneta pieslēgums Latvijā 2010. gada sākumā. Arī jāmaksā vienam pakalpojumu sniedzējam. Internets un TV vienā rēķinā. Ērti. 


→ Ā, un, protams, TV programma. Tā ir redzama turpat Interaktīvās TV ekrānā – nekādi speciāli preses izdevumi ar TV programmu nav jāpērk.


[sc:endpost-336]

→ Filmu noma! Ar Interaktīvo TV varu izvēlēties un iznomāt filmu turpat TV ekrānā. Ar pulti vienu reizi apstiprinu filmas apmaksu un varu to skatīties cik reizes vēlos 1 līdz 7 dienas. Jā, un vēl – katru nedēļu Interaktīvās TV filmu nomā viena filma ir bez maksas!
Baltkom, IZZI un Viasat filmu nomu nepiedāvā.


→ Lai gan tas tieši mani neietekmē, tomēr interesanti bija uzzināt, ka Lattelecom tuvākajos gados plāno kļūt par lielāko Televīzijas pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Un tam var ticēt. Liela kompānija, starptautisks kapitāls, skandināvu menedžmenta modelis, jaunas un superātras optiskās tehnoloģijas ienāk ikdienas dzīvē. Mierīgi izdosies!

→ Cena par Interaktīvās Televīzijas pieslēgumu kopā ar Internetu ir zemāka nekā konkurentiem.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: