Optiskais Internets Jēkabpilī

in Internets Jēkabpilī

Optiskais Internets Jēkabpilī jau klāt!

Jēkabpils ir viena no attīstītākajām pilsētām Zemgalē, kā pašiem jēkabpiliešiem pašiem tīk uzskatīt. Jēkabpils ir nozīmīga Latvijas tranzīta pilsēta, bez kuras nav iedomājama kravu kustība uz Krieviju. Tēlaini sakot, Jēkabpils ir vārti uz Latgali un Krieviju.

[sc:midpost-336]

Nav noslēpums, ka arī Jēkabpilī un Krustpilī ar nepacietību tiek gaidīts un ir sagaidīts Lattelecom Optiskais Internets, kas iemantojis vislabākās atsauksmes no vairāk nekā 40 tūkstošiem interneta lietotāju pārējā Latvijā.

Latvijā ātrākais pieejamais mājas interneta pieslēgums – Optiskais Internets Jēkabpilī jau pašlaik pieejams Jēkabpils daudzstāvu namos Daugavas kreisajā krastā. Kā zināms, optiskais internets ir jauna tehnoloģija, kas prasa pilnīgi jaunas infrastruktūras ierīkošanu un tāpēc optiskā interneta ieviešana notiek pakāpeniski. Pirmie optisko internetu saņem tie nami, kuru iedzīvotāji aktīvāk balsojuši par Optiskā Interneta ierīkošanu.

Optiskais Internets Jēkabpilī

Pašlaik Jēkabpilī un Krustpilī Optiskais Internets pieejams:

– Jēkabpilī, Viesītes ielā,
– Jēkabpilī, Nameja ielā,
– Jēkabpilī, Viestura ielā,
– Jēkabpilī, Jaunajā ielā,
– Jēkabpilī, Zemgales ielā un
– Jēkabpilī, Meža ielā.

[sc:endpost-336]

Laika gaitā Optiskais Internets tiks strauji izvērsts arī citās dzīvojamajās ēkās Jēkabpilī un Krustpilī. Optiskā Interneta Pieslēgums Jēkabpilī nodrošina mājas interneta pieslēgumam vēl nepieredzēti lielu datu pārraides ātrumu, Interaktīvo Televīziju, Videonovērošanu un Bezmaksas Telefonsarunas. Jēkabpilī ir ierīkots optiskais tīkls, kas nodrošina maksimālo mājas interneta pieslēgumu ātrumu Latvijā – līdz 500 Mbit/s. (VIP Optiskais Internets 500 Mbit/s).

Ar Optiskā Interneta pieslēguma pieteikšanu nevajadzētu kavēties, jo ierīkošana var prasīt zināmu laiku, montieru noslodzes dēļ. Tāpēc, ja dzīvojat daudzstāvu namā Jēkabpilī vai Krustpilī, piesakiet Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad (tas aizņems 3…4 minūtes)!


Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: