Baltinet Data izjūt asu konkurenci

in Kāds Interneta Pieslēgums labāks?

Baltkom meitas uzņēmums – interneta proveideris SIA Baltinet Data atsevišķos Rīgas mikrorajonos sācis piedāvāt interneta pieslēgumus ar ātrumu “līdz 100 Mbit/s”. Par to vēsta uzņēmuma atsūtītais reklāmas pasts un Baltinet Data mājaslapā atrodamā informācija. Piedāvājuma mēneša maksa – Ls 12,20 ar PVN slēdzot līgumu uz 2 gadiem vai Ls 16,30 ar PVN bez ilgtermiņa saistībām.
Kā var noprast no piedāvājuma, interneta pieslēgumu ātruma palielināšanai Baltinet Data veikusi tīkla modernizācijas darbus.

Precīzāku informāciju no uzņēmuma neizdevās uzzināt, jo “karstākajā” interneta lietošanas laikā, sestdienā ap plkst. 19.30 jau bija beidzies klientu atbalsta dienesta darbalaiks. Par sliktu Baltinet Data pakalpojumiem liecina negatīvā personiskā pieredze un paziņu sūdzības, kā arī zemais apkalpošanas līmenis.

[sc:midpost-336]

Acīmredzot, uzņēmumam Baltinet Data licis sarosīties telekomunikāciju tirgus līdera Lattelecom izvērstais ultramodernais Optiskā interneta tīkls, kas nodrošina gala lietotājiem daudzstāvu namu dzīvokļos 200 Mbit/s un pat 500 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu. To apliecina arī piedāvājuma struktūra un cenas, kas ir ļoti līdzīgas Lattelecom piedāvājumam.
To neslēpj arī Lattelecom Optikas biznesa vadītājs Raivis Mackevičš:

“Šodien bija kārtējā saruna ar kādu no maziem operatoriem, kas atzīst, ka labie laiki beigušies, līdz ar LTC [Lattelecom] optikas attīstību.”
(27.01.10, http://twitter.com/LTCGPON).

[sc:endpost-336]

Un tas ir likumsakarīgi. Piemēram Lattelecom 100 Mbit/s Optiskā Interneta pieslēgums ir lētāks ar mēneša maksu attiecīgi Ls 11,90 / 15,90 (ar PVN). Bez tam Lattelecom optikas pieslēgums nodrošina līdzīgu datu pārraides ātrumu gan Latvijas iekšējos datu tīklos, gan uz ārzemēm, bet visiem klientiem tiek nodrošināts diennakts tehniskais atbalsts pa tālruni 177.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: