Interaktīvā Televīzija – BEZ MAKSAS 3 mēnešus

in Interaktīvā Televīzija, Optiskais Internets + TV, Optiskais Internets + TV + Bezmaksas Sarunas

Optiskais Internets Akcija

Interaktīvā Televīzija – BEZ MAKSAS 3 mēnešus. Vai tas tiešām var tā būt?

Atzīšos, arī pats pirmajā brīdī nenoticēju, taču tas notiek šādi – tie, kuri būs pieteikuši jebkuru Optiskā Interneta pieslēguma komplektu ar Interaktīvo Televīziju līdz 2010. gada 31. janvārim, 3 mēnešus Interaktīvo Televīziju varēs skatīties PAR BRĪVU. Un ietaupījums sanāk tīri glīts – Ls 14,10 kopā pa 3 mēnešiem! Ā, un pavisam piemirsu – vēl būs papildus atlaide Ls 5, ja šo pakalpojumu pieteiksit elektroniski. Ērti! Un ekonomiski – kopā ietaupīti jau Ls 19,10.

Vai nav labs priekšlikums pirms Vankūveras ziemas Olimpiādes, kad EUROSPORT un EUROSPORT 2 to vien tikai rādīs? Pamatpaka ar veseliem 33 TV kanāliem PAR BRĪVU!

[sc:midpost-336]

Pat, ja Jūs pārbaudījāt adresi un Optika Jūsu daudzstāvu mājā vēl ir tikai plānota – Rīgā, Salaspilī, Jūrmalā, Jelgavā, Ventspilī, Valmierā un Daugavpilī, droši varat pieteikt pieslēgumu un Bezmaksas 3 Interaktīvās Televīzijas mēnešus, varēsit baudīt no tā brīža, kad pieslēgums tiks ierīkots! Un vēl. Noslēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, Optiskā Interneta ierīkošana ir BEZ MAKSAS.

Nekas vairāk nav jādara – aizpildiet pieteikuma formu, tas aizņems 3…4 minūtes laika un Lattelecom (citas firmas Optisko pieslēgumu dzīvoklī nepiedāvā) darbinieki paši Jūs sazvanīs un tad jau sarunāsit ierīkošanas laikus un pārējo.

Laiks vēl ir 6 dienas – pieslēgums jāpiesaka šonedēļ, līdz 31.janvārim ieskaitot!

[sc:endpost-336]

Piezīme: visas cenas šajā lapā norādītas ar ietvertu PVN.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: