Interneta Pieslēgums Tukumā

in Interneta Pieslēgums, Internets Tukumā

Interneta Pieslēgums Tukumā – salīdzinājums

Piedāvājam noskaidrot, kurš Interneta pieslēgums Tukumā ir izdevīgākais. Tādēļ nolēmām salīdzināt 5 pazīstamāko Interneta provaideru – Lattelecom, Kopideja, Izzi, Infonet un Triatel piedāvātos interneta pieslēgumus Tukumā. Firma “Tukums Parks” pašlaik nodrošina divus interneta pieslēgumu pakalpojumus ar garantētu ātrumu 10 Mbit/s un 25 Mbit/s.

Internets Tukumā – (skatīt salīdzinājumu).

[sc:midpost-336]

Kur pieejams Interneta pieslēgums Tukumā

Praktiski visā Tukumā pieejams izdevīgais Lattelecom interneta un Interaktīvās TV pieslēgums.
Lielā daļā Tukuma internetu piedāvā arī vietējie provaideri Kopideja un Infonet, taču konkrētā interneta pieslēguma vieta būs jāpārbauda un jāsaskaņo iepriekš. Īpaši tas attiecas uz TV. Bezvadu interneta operatoru Izzi un Triatel interneta pieslēgums pieejams visā Tukumā, kur vien ir attiecīgais bezvadu tīkla pārklājums.

Interneta cenas Tukumā

Salīdzinot cenas un pieslēguma kvalitātes attiecību, viennozīmīgs līderis Lattelecom Ekonomiskais Internets ar mēneša abonēšanas maksu tikai Ls 6,95 un ļoti pietiekamu ātrumu 2 Mbit/s. Mobilais operators Triatel piedāvā mēneša abonēšanas maksu Ls 5,00, taču tur jāpierēķina arī modema iegāde vai īre – Ls 3,00 mēnesī. Liels Triatel mīnuss ir ierobežotais datu apjoms – tikai 500 Mb.

Internets un Televīzija Tukumā

Televīziju piedāvā Lattelecom, Kopideja, Infonet un mazā daļā Tukuma – arī Izzi. Kvalitatīvi atšķiras Lattelecom piedāvājums ar Interaktīvo Televīziju. Tās lielākā priekšrocība ir raidījumu arhīvs un TV ieraksta iespēja. Ļoti palīdz aizņemtiem cilvēkiem allaž noskatīties iecienītās pārraides jebkurā ērtā laikā.

Internets un Bezmaksas sarunas Tukumā

Kaut arī tālruņa pieslēgumu (IP telefonija) piedāvā Triatel, Infonet un Izzi, tomēr reālas Bezmaksas sarunas savā tīklā piedāvā tikai Lattelecom, kuram ir lielākais fiksēto tālruņu tīkls visā Latvijā.

Optiskais Internets Tukumā

Lai gan mazie vietējie interneta pieslēgumu operatori (provaideri) mārketinga nolūkos aktīvi izmano vārdu „optiskais internets”, tomēr to piedāvātie pieslēgumu ātrumi ir neizprotami mazi, salīdzinot ar īstu optiskā interneta pieslēgumu līdz 200 Mbit/s un 500 Mbit/s, ko pašlaik vienīgais Latvijā piedāvā Lattelecom. 2010. gada 4. jūnijā Lattelecom nolēma sākt Optiskā Interneta izbūvi Tukumā un tas nozīmē, ka Optisko Internetu tukumnieki varēs sākt pieslēgt apmēram 2010. gada nogalē.

Videonovērošana Tukumā

Lattelecom vienīgais no visiem apskatītajiem telco uzņēmumiem Tukumā piedāvā jaunu un noderīgu pakalpojumu – Videonovērošana. Ja Jūsu mājās vai dzīvoklī Tukumā ir Lattelecom tālruņa līnija, Jūs varat pieslēgt Videonovērošanu un no citas vietas (piemēram, darbavietā) redzēt, kas tobrīd notiek mājās. To var izmantot gan apsardzei, gan bērnu pieskatīšanai, gan arī lai sazinātos ar videokameras tuvumā esošajiem.

Interneta provaideru serviss Tukumā

[sc:endpost-336]

Visu operatoru darbinieki telefonsarunā bija atsaucīgi un laipni, palīdzēja orientēties piedāvājumā. Kaut arī Izzi un Triatel savās interneta vietnēs atzīmē, ka tiek piedāvāts diennakts tehniskais atbalsts, tomēr vēlākās vakara stundās šos abus operatorus sazvanīt neizdevās. Faktiski reālu diennakts tehniskā atbalsta servisu vienīgais nodrošina Lattelecom. Kopideja un Infonet klientus apkalpo tikai darbadienās, darba laikā.

Bez tam patīkami apzināties, ka uzņēmums Lattelecom ne tikai nodrošina labu klientu servisu, bet arī savlaicīgi e-pastā brīdina klientus par notikumiem tīkla darbībā, ja tādi gaidāmi. Tāpat Lattelecom vienīgais piedāvā ļoti patīkamu Ls 5 atlaidi pasūtot pieslēgumu mājas lapā.

Salīdzinājums šeit: Interneta Pieslēgums Tukumā

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: