Optiskais Internets un TV izdevīgāk nekā jebkad agrāk

in Interaktīvā Televīzija, Optiskais Internets + TV, Optiskais Internets 200 M

Šis ir ļoti labs brīdis, lai pieslēgtu Optisko Internetu un saprastu iespējas kādas sniedz īsts 200 Mbit/s (!) ātrs internets.

Līdz šī gada 15. maijam piesakot Optisko Internetu vai Optisko Internetu kopā ar Lattelecom Interaktīvo Televīziju, pirmos 3 mēnešus varēs saņemt pieslēgumu ar jebkuru interneta ātrumu līdz 200 Mbit/s un skatīties Interaktīvo televīziju tikai par nieka Ls 7,90 mēnesī. Ja lietojat citu, parasto interneta pieslēgumu, uzreiz būs jūtams ievērojams ieguvums gan cenā, gan pakalpojuma ātruma ziņā.

[sc:midpost-336]

Optiskais Internets ar jaunu ātrumu

Piesakot internetā, var saņemt vēl papildus atlaidi Ls 5!

Optiskais Internets izdevīgāk

Pazīstu daudzus, kas ar vislielāko nepacietību gaida, kad Optiskais Internets tiks pievilkts viņu mājām, taču jau pašlaik daudzstāvu māju rajonos Latvijas lielākajās pilsētās, Optiskais Internets pieejams jau tagad – atliek tikai aizpildīt pieteikuma formu. Tas prasīs minūtes 3…4.

[sc:endpost-336]

Vēlāk, pēc 3 mēnešu perioda varēsit mainīt pieslēguma ātrumu uz mazāku, ja 100 Mbit/s vai 200 Mbit/s šķitīs par ātru 🙂

Tā kā pats lietoju Optisko pieslēgumu un darbojos interneta un digitālo mediju jomā, varu teikt, ka labāks internets man līdz šim nav bijis un nevaru iedomāties par ko īsti maksāju Ls 12,10 iepriekšējam provaiderim.

Starp citu, īpašo akcijas optisko pieslēgumu ar papildus atlaidi Ls 5 (par pieteikumu internetā) tagad var pieteikt Lattelecom mājas lapā.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: