Jauni TV kanāli Virszemes Televīzijā

in Iesakām, TV kanāli, Virszemes Televīzija

Virszemes Televīzijā pievienoti jauni TV kanāli

Latvijā skatāmajai Virszemes TV klāt nākuši 10 jauni TV kanāli un šobrīd kopējais Virszemes TV pieejamais TV programmu skaits jau ir sasniedzis 47.

Kopā bezmaksas nacionālajiem TV kanāliem (LTV1, LTV7, LNT un TV3) un vienam reģionālajam kanālam, skatītājiem gandrīz visā Latvijā pieejami arī daudzi ārzemēs populāri TV kanāli. Virszemes TV šobrīd vienīgā ekskluzīvi piedāvā izklaides kanālu Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un pasaules populārākie seriāli.

[sc:midpost-336]

No jaunajiem TV kanāliem Virszemes TV trīs paredzēti bērniem, īpaši pirmsskolas bērnu iecienītais TV kanāls Jim Jam, Nickelodeon un Playhouse Disney / Boomerang. Četri TV kanāli veltīti piedzīvojumu un zinātnes tēmai – Travel Channel, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery World, un vēl trīs ir filmu un izklaides kanāli – Sony Entertainment Television, TV21 un VH1.

“Virszemes TV skatītājiem ārpus Rīgas un citām lielajām pilsētām analogās televīzijas ērā bija ļoti ierobežotas iespējas saņemt kvalitatīvu televīzijas saturu, taču Virszemes TV apraides tehnoloģija paver iespēju gandrīz visā valsts teritorijā skatīties ne tikai Latvijas televīzijas programmas, bet arī kvalitatīvas ārzemju TV programmas. Līdz ar jauno TV kanālu pievienošanu šīs iespējas ir vēl plašākas,”

– tā savu gandarījumu pauž Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča. Kā zināms, Lattelecom vienīgais šobrīd nodrošina Virszemes TV apraidi visā Latvijas teritorijā.

Kopā ar jauno kanālu pievienošanu, Virszemes TV visi kanāli ir sadalīti pa tematiskajām pakām, lai skatītājiem būtu vieglāk izvēlēties un sakomplektēt savām interesēm atbilstošās TV programmas.

Virszemes Televīzijā papildus Bezmaksas pakai (4 TV kanāli) un Ekonomiskajai pakai (18 TV kanāli) tagad būs pieejama arī Bērnu un jauniešu paka (6 TV kanāli), Piedzīvojumu un zinātnes paka (9 TV kanāli), kā arī Filmu un izklaides paka (9 TV kanāli).

[sc:endpost-336]

40 km ap Zaķusalas torni Rīgā Virszemes TV var skatīties arī HD TV kanālu Discovery HD Showcase.

Jaunie Virszemes TV kanāli

• Sony Entertainment Television (filmu un izklaides TV kanāls)
• Nickelodeon (bērnu TV kanāls)
• Playhouse Disney / Boomerang (bērnu TV kanāls)
• Jim Jam (bērnu TV kanāls)
• Travel Channel (piedzīvojumu un zinātnes TV kanāls)
• Discovery Science (piedzīvojumu un zinātnes TV kanāls)
• Discovery Travel & Living (piedzīvojumu un zinātnes TV kanāls)
• Discovery World (piedzīvojumu un zinātnes TV kanāls)
• TV21 (filmu un izklaides TV kanāls)
• VH1 Europe (mūzikas TV kanāls)


Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: