Klienti vērtē Optikas ierīkošanu

in Atsauksmes, Interneta Ierīkošana

2010. gada martā 4 daudzstāvu mājās Jūrmalā, Lašu ielā tika ierīkots Optiskais Internets. Esam apkopojuši klientu atsauksmes par Optiskā Interneta ierīkošanas darbu izpildi.

Komentējot Optiskā pieslēguma ierīkošanu klientu dzīvokļos Lašu ielā, nācās dzirdēt necerēti daudz labu vārdu. Lielākais vairākums izteicās ļoti pozitīvi. Pretenzijas bija tikai 2% klientu, galvenokārt par ilgo ierīkošanas laiku, jo bija radušies tehniski sarežģījumi, par kavētu ierašanos objektā, un par to, ka…vīri aiz sevis nebija savākuši vadu izolācijas gabaliņus…

[sc:midpost-336]

76% no visiem klientiem bija apmierināti ar ierīkošanas tehniķu darbu vai vērtēja to kā labu, bet 22% klientu burtiski slavēja puišus. Publicējam dažus citātus no klientu teiktā:

– “Puiši šausmīgi jauki”
– “Puikas ļoti pieklājīgi, pat pārāk akurāti”
– “Puikas bija lieliski, ātri”
– “Lieliski puiši, ideāli, pat piedāvāju viņiem tējas naudu par centību, bet neņēma”
– “Čudno! Očeņ horošie maļčiki”
– “Molodci, vsjo sdelaļi solidno”
– “Korekti puiši, uztaisīja smuki, nav pretenziju”

[sc:endpost-336]

Atsevišķos gadījumos ierīkotāji bija braukuši pat 2 reizes, lai visu pabeigtu un izdarījuši klientiem darbus, ka nav tieši saistīti ar Optiskā Interneta pakalpojumu ierīkošanu, piemēram, salabojuši telefona aparātu. Viens klients atstāja ierīkotājus vienus pašus, lai steigtos uz dzemdību namu, kur todien bija piedzimis dēls!

Lasi vēl:
Klienti vērtē Optisko Internetu
Klienti vērtē Interaktīvo Televīziju
Optikas projekta norise Lašu ielāNoderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: