Optiskais Internets Rīgā

Optiskais Internets Rīgā

Apritējuši jau 2 gadi, kopš Lattelecom optiskā interneta ekspansijas Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās. Šajā laikā klienti spējuši pienācīgi novērtēt optiskā interneta priekšrocības, ātrumu un laiku, kad interneta pieslēguma darbība bija atkarīga laikapstākļiem un Sētas interneta provaideru Dieva, ir pagātne.

[sc:midpost-336]

Tagad visos lielos un mazos Rīgas mikrorajonos ir pieejams optiskā interneta pieslēgums. Rīgas vēsturiskajā centrā optiskā interneta ierīkošana notiek lēnāk, ņemot vērā Rīgas būvvaldes noteiktos ierobežojumus rakšanas darbiem. Taču arī šajā Rīgas daļā Lattelecom nodrošina ar kvalitatīvu optisko internetu vai modernizētu DSL interneta pieslēgumu. Jāpiezīmē, ka tirgus līderis Lattelecom savus maģistrālos optikas kabeļus velk kulturāli, ierokot tos zemē, nevis pa gaisu no ēkas uz ēku, kā to dara mazie interneta pakalpojumu sniedzēji, imitējot lielas aužamās stelles daudzdzīvokļu māju masīvos.

Līdera rosīšanās optiskā interneta laukā ir krietni pacēlusi kvalitātes latiņu arī citiem interneta un televīzijas piegādātājiem, taču piedāvājuma kvalitātes ziņā konkurēt ar Lattelecom optisko internetu, tiem ir smagi. Īpaši ņemot vērā papildus pakalpojumus, ko Lattelecom piedāvā saviem klientiem.

Tā, piemēram, man pašam mājās Rīgā ir 100 Mbps optiskais internets + Interaktīvā Televīzija ar 50 TV kanāliem. Papildus tam saņemu iespēju izmantot Interneta TV bez maksas un Lattelecom publisko Wi-Fi jebkurā Latvijas vietā arī bez maksas.

Kur pieejams Optiskais Internets Rīgā?

Optiskais Internets Rīgā plaši pieejams daudzdzīvokļu namos Centrā, Imantā, Purvciemā, Pļavniekos, Teikā, Mežaparkā, Ķengaragā, Ziepniekkalnā, Zolitūdē, Bolderājā, Juglā, Berģos, Vecmīlgrāvī, Sarkandaugavā, Šampēterī, Pleskodālē un citās Rīgas daļās.

Optiskais Internets Rīgā

Optiskais Internets Rīgā – papildpakalpojumi

Papildus stabilam optiskā interneta pieslēgumam Rīgā, ar vienu vadu tiek nodrošināta pazīstamā un klientu pieprasītā Interaktīvā Televīzija ar 110 TV kanāliem jau pamatpakā, fiksētā tālruņa līnija un videonovērošanas pakalpojums. Rīgā pieejams Optiskā Interneta pieslēgums sākot no Ls 9,90 menesī ar ātrumu 50 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un 500 Mbit/s.

Optiskais Interneta kvalitāte

2 gadu laikā Optiskais Internets Rīgā ir krasi mainījis iedzīvotāju priekšstatu par to kādam jābūt stabilam interneta pieslēgumam un kvalitatīvai televīzijai mājās. Jaunākās interneta lietotāju aptaujas rāda, ka Lattelecom Optiskā Interneta lietotāji ir vieni no apmierinātākajiem starp pārējiem interneta lietotājiem Latvijā.

[sc:endpost-336]

Optiskais internets Rīgā un Latvijā kopumā ir jauna tehnoloģija, kas prasa pilnīgi jauna optiskā kabeļtīkla izveidi, tāpēc optiskā interneta ieviešana notiek pakāpeniski. Pirmie optisko internetu saņem tās pilsētas daļas, kurās ir lielāks iedzīvotāju blīvums. Tātad, daudzdzīvokļu nami, sabalansējot to ar vietām, kur tehniski pieejamāk iespējams ierīkot optiskos kabeļus.

Optiskā Interneta pieslēgumu visizdevīgāk pieteikt šeit, jo tikai pieteikumiem internetā Lattelecom piešķir papildus atlaidi Ls 5, bet akciju laikā piešķir vērtīgas dāvanas. Ja dzīvojat Rīgā, Tu vari pieteikt Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad!

(visas cenas norādītas ar iekļautu PVN)

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts: