Optiskais Internets Siguldā

in Internets Siguldā

Optiskais Internets Siguldā

Optiskais Internets Siguldā

Vadošais fiksēto sakaru operators Latvijā Lattelecom sagādājis labas ziņas visiem Siguldas iedzīvotājiem – Optiskais Internets Siguldā jau ir pieejams. Par to jāpateicas aktīvākajiem Siguldas iedzīvotājiem, kas aktīvi balsoja par ātrāku Optiskā interneta ierīkošanu Siguldas daudzdzīvokļu namos.

[sc:midpost-336]

Optiskais Internets ir ātrākais un stabilākais no interneta pieslēgumiem, kāds pašlaik pieejams Latvijā. Šobrīd Optikai jau pieslēgts vairāk nekā 70 tūkst. mājsaimniecību.

Papildus ātram un stabilam interneta pieslēgumam Siguldā, Optiskā Interneta pieslēgums nodrošina arī Interaktīvo Televīziju ar 95 TV kanāliem, fiksēto tālruņa līniju un videonovērošanu. Optikas tīkls pieejams vairāk nekā 2300 dzīvokļos 60 daudzdzīvokļu namos Siguldā.

Tāpat kā citur Latvijā, arī Siguldā pieejams Optiskā Interneta pieslēgums no Ls 9,98 menesī ar ātrumu 20 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un 500 Mbit/s.

Optiskais Internets ir krasi mainījis daudzu Siguldas iedzīvotāju priekšstatu par to kādam jābūt stabilam interneta pieslēgumam un kvalitatīvai televīzijai mājās. Atkārtotas interneta lietotāju aptaujas rāda, ka Lattelecom Optiskā Interneta lietotāji ir apmierinātākie starp pārējiem interneta lietotājiem Latvijā.

Kā zināms, optiskais internets Latvijā ir jauna tehnoloģija, kas prasa pilnīgi jauna optiskā kabeļtīkla izveidi, tāpēc optiskā interneta ieviešana notiek pakāpeniski. Pirmie optisko internetu saņem daudzdzīvokļu nami, sabalansējot to ar vietām, kur tehniski vienkāršāk iespējams ierīkot optiskos kabeļus.

Optiskais Internets Siguldā

Optiskais Internets Siguldā jau pieejams:

– Helmaņa ielā,
– Strēlnieku ielā,
– Pulkveža Brieža ielā,
– Kaijas ielā,
– Jaunatnes ielā,
– Laimas ielā,
– Lakstīgalas ielā,
– Leona Paegles ielā,
– Jāņa Čakstes ielā,
– Lāčplēša ielā,
– Oskara Kalpaka ielā,
– Krišjāņa Barona ielā,
– Satezeles ielā,
– Melioratoru ielā,
– Institūta ielā,
– Zinātnes ielā un citviet.

[sc:endpost-336]

Laika gaitā Optiskais Internets tiks ievilkts arī citās ēkās Siguldā. Tur ierīkotais optiskais tīkls nodrošina maksimālo mājas interneta pieslēgumu ātrumu Latvijā – līdz 500 Mbit/s jeb VIP Optisko Internetu.

Optiskā Interneta pieslēgumu visizdevīgāk pieteikt internetā, jo tikai pieteikumiem internetā Lattelecom piešķir papildus atlaidi Ls 5, bet akciju laikā piešķir vērtīgas dāvanas. Ja dzīvojat Siguldā, piesaki Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad!

 

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: