Optiskais Internets Aizkrauklē

in Internets Aizkrauklē

Optiskais Internets sasniedzis Aizkraukli

Latvijā ātrākais pieejamais mājas interneta pieslēgums – Lattelecom Optiskais Internets tagad pieejams arī Aizkraukles daudzstāvu namos. Kā zināms, optiskais internets ir jauna tehnoloģija, kas prasa pilnīgi jaunas infrastruktūras ierīkošanu un tāpēc optiskā interneta ieviešana notiek pakāpeniski. Pirmie optisko internetu saņem tie nami, kuru iedzīvotāji aktīvāk balsojuši par optiskā interneta ierīkošanu.

[sc:midpost-336]

Pašlaik Aizkrauklē optiskais internets pieejams:

– Aizkrauklē, Maurēnu ielā,
– Aizkrauklē, Lāčplēša ielā,
– Jaunceltnes ielā,
– Bērzu ielā,
– un Aizkrauklē, Spīdolas ielā.

Optiskais Internets Aizkrauklē

Ar laiku Optiskā interneta tīkls Aizkrauklē tiks staruji izvērsts arī citās dzīvojamajās mājās Aizkrauklē.

Optiskā Interneta Pieslēgums Aizkrauklē nodrošina mājas pieslēgumam vēl nepieredzēti ātru internetu, Interaktīvo Televīziju un Bezmaksas Telefonsarunas. Aizkrauklē ir ierīkots optiskais tīkls, kas nodrošina maksimālo mājas interneta pieslēgumu ātrumu Latvijā – līdz 500 Mbit/s. (VIP Optiskais Internets 500 Mbit/s).

[sc:endpost-336]

Optiskais Internets tāpat kā citur Latvijā, arī Aizkrauklē ir gaidīts jau sen, jo Lattelecom piedāvājums ir izrādījies ļoti un pat jāsaka – pārāk konkurētspējīgs salīdzinot ar citiem interneta provaideriem. Īpaši tas attiecas uz optiskā interneta pieslēgumu kopā ar Interaktīvo Televīziju.

Ar optiskā pieslēguma pieteikšanu nevajadzētu kavēties, jo ierīkošana var prasīt zināmu laiku, montieru ierobežotās kapacitātes dēļ. Tāpēc, ja dzīvojat daudzstāvu namā Aizkrauklē, piesakiet Optiskā Interneta pieslēgumu jau tagad (tas aizņems 3…4 minūtes)!

Pieteikt Optiskā Interneta pieslēgumu
(piesaki šeit un saņem papildus atlaidi Ls 5!)


Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: