Interneta Pieslēgums Jelgavā

in Interneta Pieslēgums, Internets Jelgavā

Interneta Pieslēgums Jelgavā – salīdzinājums

Lai uzzinātu, kurš Interneta Pieslēgums Jelgavā ir izdevīgākais, salīdzinājām populārāko Interneta provaideru piedāvājumu interneta pieslēguma ierīkošanai Jelgavā. Tāpat apskatījām, kādus vēl pakalpojumus piedāvā Interneta provaideri Jelgavā.

Salīdzinājumā tika iekļauti 5 populāru Interneta provaideru – Lattelecom, Aldems, Baltcom, Ilva un Izzi piedāvātie Interneta Pieslēgumi Jelgavā.

[sc:midpost-336]

Firmas Multitone Balt piedāvājumu neapskatīsim, jo šī firma tagad piedāvā tikai kabeļtelevīziju, bet interneta pieslēguma ierīkošanu nodod provaidera Aldems pārziņā.

Salīdzinājums – Internets Jelgavā

Kur pieejams Internets Jelgavā?

Interneta provaideri Ilva un Baltcom piedāvā interneta pieslēgumu tikai daļā Jelgavas. Turklāt Baltcom internetu var piedāvāt tikai kopā ar televīziju un arī tikai daļā Jelgavas. Ģeogrāfiski plašāk pieejams provaidera Aldems interneta pieslēgums.

Visplašāk Jelgavu aptver Lattelecom tīkls un interneta pieslēgums iespējams visur, kur ievilkts fiksētais tālrunis. Turklāt Lattlecom ļoti plaši Jelgavā izvērsis Optiskā Interneta tīklu.

Interneta Pieslēgumu cenas Jelgavā

Tāpat kā citur Latvijā, arī Jelgavā vietās, kur pagaidām vēl nav pieejams Optiskā interneta pieslēgums, viens no izdevīgākajiem ir Lattelecom Ekonomiskā Interneta Pieslēgums 2 Mbit/s ar neierobežotu datu apjomu un abonēšanas maksu tikai Ls 6,95 mēnesī. Augstāka cena būs Aldems, Ilva un Baltcom interneta pieslēgumiem, turklāt Baltcom internetu piedāvā tikai kopā ar televīziju par Ls 13,20 mēnesī.

Visizdevīgakais interneta pieslēgums Jelgavā ir Lattelecom Optiskais Internets, ja salīdzina abonēšanas maksu pret iegūto interneta pieslēguma ātrumu – no Ls 9,98 mēnesī līdz 200 Mbit/s un pat 500 Mbit/s.

Savukārt, Izzi Jelgavā piedāvā tikai salīdzinoši lēnu – maksimāli līdz 3,1 Mbit/s bezvadu interneta pieslēgumu, kas atšķiras ar salīdzinoši augstu pieslēguma abonēšanas maksu un ierobežotu datu pārraides apjomu tarifa ietvaros.

Internets un Televīzija Jelgavā

Televīziju un Internetu vienā pieslēgumā Jelgavā no šeit apskatītajiem interneta provaideriem piedāvā Lattelecom, Baltcom un Aldems, kas pārdod to pašu Baltcom piedāvāto televīziju. Ne Ilva, ne Izzi televīziju Jelgavā nepiedāvā.
Kamēr Baltcom / Aldems piedāvā parastu vienvirziena kabeļtelevīziju, Lattelecom praktiski par to pašu abonēšanas maksu piedāvā iespējām bagātu Interaktīvo Televīziju, kas tiek ierīkota pa to pašu tālruņa līniju, kas, iespējams, Jūsu mājā vai dzīvoklī jau ir ievilkta.

Interaktīvās Televīzijas lielākā priekšrocība ir TV ieraksta iespēja, filmu noma, raidījuma valodas izvēle un raidījumu arhīvs. Šīs funkcijas jau tagad novērtē aizņemti cilvēki visā Latvijā, lai noskatītos iemīļotās pārraides jebkurā ērtā laikā.
Laimīgi var justies tie iedzīvotāji, kuru namos pieejama Lattelecom Optika. Optiskā Interneta pieslēgums jau kopā ar Interaktīvo Televīziju pieejams sākot no Ls 15,98 mēnesī (20 Mbit/s).

Internets un Bezmaksas sarunas Jelgavā

No visām apskatītajām firmām balss telefona pakalpojumus piedāvā Lattelecom, Ilva (IP telefonija). Taču, šajā ziņā visnopietnāk konkurē Lattelecom, kuram ir lielākais fiksēto tālruņu tīkls Latvijā un pakalpojums Bezmaksas Sarunas, kas nordošina neierobežotas Bezmaksas Sarunas visā Lattelecom tīklā.

Optiskais Internets Jelgavā

Pašlaik Lattelecom ir vienīgais interneta provaideris, kas lielā daļā Jelgavas piedāvā vienu no pasaulē ātrākajiem mājas Optiskā Interneta pieslēgumiem ar ātrumu līdz 200 Mbit/s un 500 Mbit/s. Optiskais Internets Jelgavā pieejams lielākajos daudzstāvu namu masīvos, kā arī centrā un citur Jelgavā.

Optiskā Interneta tīkls Jelgavā tiek strauji izvērsts un nākotnē tas būs pieejams praktiski visos Jelgavas daudzstāvu namos. Vietās, kur pieejams Lattelecom Optiskais Internets, pārējo provaideru piedāvājumi cenas un kvalitātes ziņā konkurēt nespēj.

Piemēram, Mārtiņam bija firmas Multitone Balt interneta pieslēgums Loka Maģistrālē. Par to bija jāmaksā ap Ls 15 mēnesī. Tagad Mārtiņš par Ls 14,98 mēnesī saņem ievērojami lielāku Optiskā Interneta ātrumu – 100 Mbit/s.

Interneta ierīkošanas maksa Jelgavā

Interneta provaideri Aldems, Baltcom un Ilva aprēķina ievērojamu pieslēgšanas maksu, ja tiek slēgts beztermiņa līgums.
Lattelecom savus pieslēgumus ierīko arī bez maksas un Lattelecom lielākās priekšrocības ir Interaktīvā Televīzija, Optiskais Internets un Bezmaksas sarunas visā Lattelecom tīklā.

Izzi piedāvātā bezvadu interneta lietošanai papildus būs nepieciešams pirkt (ap Ls 49) vai īrēt (Ls 1,5…3/mēn.) modemu, ko faktiski var pielīdzināt ierīkošanas maksai.

[sc:endpost-336]

Videonovērošana Jelgavā

Lattelecom vienīgais no visiem apskatītajām telco firmām Jelgavā piedāvā jaunu un ļoti noderīgu pakalpojumu – Videonovērošana. Ja Jūsu mājās vai dzīvoklī ir visparastākā Lattelecom tālruņa līnija vai Optiskais pieslēgums, Jūs varat pieslēgt Videonovērošanu un no citas vietas (piemēram, darbavietā) redzēt, kas tobrīd notiek mājās. To var izmantot gan apsardzei, gan bērnu pieskatīšanai, gan arī lai sazinātos ar videokameras tuvumā esošajiem.

Interneta provaideru klientu serviss Jelgavā

Visu apskatīto Interneta firmu darbinieki telefoniski laipni un palīdzēja noskaidrot interesējošo informāciju par interneta pieslēgumu. Tomēr pilnu diennakts klientu apkalpošanas servisu nodrošina tikai Lattelecom un Izzi.
Ilgi nācās gaidīt, kamēr tālruni pacēla firmas Multitone Balt pārstāvis, kurš interneta pieslēguma ierīkošanai, iedeva citu numuru, nebrīdinot, ka tā ir cita firma.

Uzņēmums Lattelecom nodrošina ne tikai labu klientu servisu, bet arī laikus ar e-pasta palīdzību brīdina klientus par notikumiem tīkla darbībā, ja tādi gaidāmi. Bez tam Lattelecom vienīgais piedāvā patīkamu Ls 5 atlaidi pasūtot pieslēgumu internetā.

Salīdzinājums: Interneta Pieslēgums Jelgavā

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: