Pieredze: Ātrumu var ļoti labi just

in Atsauksmes

Katrīna Lulle

Katrīna Lulle atklāj savu Optiskā Interneta pieredzi:

“Esmu studente, tāpēc internetu plaši sanāk izmantot mācību procesā. Kursa biedriem daudz ātrāk var pārsūtīt kārtējo milzīga apjoma grupu darbu vai citus mācību materiālus. Ar ārzemēs dzīvojošo draudzeni mēdzam sarunāties Skype videočatā, tāpēc ļoti priecē tas, ka attēls neraustās un ir kvalitatīvs.

Mazā māsa tiešsaistē spēlē dažādas bērnu spēles, un arī tur nav nepieciešams gaidīt, jo ātrais internets nodrošina tūlītēju lapas ielādi. Kopumā ļoti labi var just, ka internets ir kļuvis ievērojami ātrāks. Tas attiecas uz it kā ikdienišķām un mazām lietām – interneta lapas ielādējas ātrāk, bez aizķeršanās iespējams pievienot failus e-pasta vēstulēm.

[sc:midpost-336]

Mana ģimene lieto komplektu, kurā ir televīzija, tālrunis un Optiskais Internets ar ātrumu 100 Mbit/s. Tas ir labs apvienojums, jo katram ģimenes loceklim ir kas piemērots – mēs ar māsu galvenokārt izmantojam internetu, tēvs novērtē televīziju, bet mamma – bezmaksas sarunas. Katrā ziņā noteikti nenožēloju, ka mums ir mainījies interneta pieslēgums”.

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: