Interneta Pieslēgums Ventspilī

in Interneta Pieslēgums, Internets Ventspilī

Interneta Pieslēgums Ventspilī – salīdzinājums

Esam izanalizējuši, kurš ir izdevīgākais Interneta pieslēgums Ventspilī. Piedāvājam ērti salīdzināt 5 populārāko Interneta firmu – Lattelecom, Izzi, Kurzemes Datorcentrs, SkaTVis un Hansa Internets piedāvātos interneta pieslēgumus Ventspilī. Ārpus saraksta palika firmas Triatel piedāvātais bezvadu internets tā ierobežotā datu apjoma dēļ – tikai 500 Mb datu par Ls 8 mēnesī kopā ar modēma nomu par 3,1 Mbit/s ātru Interneta Pieslēgumu.

Salīdzinājums – Internets Ventspilī

[sc:midpost-336]

Optiskais Internets Ventspilī

Ventspils daudzstāvu namos jau plaši pieejams Lattelecom Optiskais Internets, kas nodrošina nepieredzēti ātru mājas Interneta Pieslēgumu Ventspilī – līdz 200 Mbit/s par mēneša maksu no Ls 7,90. Tādas kvalitātes internets pašlaik nav sasniedzams citiem Interneta provaideriem Ventspilī.

Interneta Pieslēgumu cenas Ventspilī

Salīdzinot tradicionālo Interneta pieslēgumu kvalitāti un cenu namos, kur Optiskais Internets vēl nav pieejams, līderis Ventspilī ir Lattelecom Ekonomiskais Interneta Pieslēgums ar mēneša abonēšanas maksu tikai Ls 6,90 un ātrumu 2 Mbit/s. Samērā tuvu šim piedāvājumam ir firmas SkaTVis Interneta Pieslēgums, taču, ja ņemam vērā 20 Mbit/s Optisko Internetu par Ls 7,90/mēn. un Interaktīvo Televīziju, Lattelecom piedāvājums kļūst par viennozīmīgu līderi.

Internets un Televīzija Ventspilī

Vienīgie no 5 provaideriem Ventspilī, kas piedāvā Televīziju Ventspilī ir Lattelecom un SkaTVis. Pārējie provaideri piedāvā tikai Interneta Pieslēgumu. SkaTVis televīziju piedāvā atsevišķi un tās ierīkošanai nepieciešams atsevišķs kabelis. Uz šī fona kvalitatīvi atšķiras Lattelecom ar augstvērtīgo un iespējām bagāto Interaktīvo Televīziju, kas tiek ierīkota ar to vienu, kopīgu pieslēgumu. Tās lielākā priekšrocība ir TV ieraksta iespēja, filmu noma un raidījumu arhīvs. Šīs funkcijas noderēs aizņemtiem cilvēkiem, lai noskatītos iemīļotās pārraides jebkurā ērtā laikā.

Internets un Bezmaksas sarunas Ventspilī

No visām firmām balss telefoniju (IP telefonija) piedāvā Lattelecom un Kurzemes Datorcentrs. Taču, nopietni uzlūkojams tikai Lattelecom, kas pārliecinoši piedāvā telefonsakarus visā Ventspilī, kamēr Kurzemes Datorcentrs – tikai tā “starp citu”. Pie tam Lattelecom ir lielākais fiksēto tālruņu tīkls visā Latvijā, kas sniedz īstas Bezmaksas Sarunas.

Videonovērošana Ventspilī

Lattelecom vienīgais no visiem apskatītajiem provaideriem Ventspilī piedāvā jaunu un noderīgu pakalpojumu – Videonovērošana. Ja Jūsu mājās vai dzīvoklī ir visvienkāršākā Lattelecom tālruņa līnija vai vēl labāk – Optiskais pieslēgums, Jūs varat pieslēgt Videonovērošanu un no jebkuras citas vietas (piemēram, no darbavietas) redzēt, kas tobrīd notiek mājās. To var izmantot gan apsardzei, gan bērnu pieskatīšanai, gan arī lai sazinātos ar videokameras tuvumā esošajiem.

Interneta Pieslēgumu ierīkošanas maksa Ventspilī

Pārsvarā visi Interneta provaideri Ventspilī aprēķina ievērojamu pieslēguma ierīkošanas maksu no Ls 10…25. Lattelecom piedāvā Interneta Pieslēgumu ierīkot arī bez maksas. Savukārt, Izzi piedāvā bezvadu interneta pieslēgumu, kura nodrošināšanai papildus nepieciešams nomāt modēmu.

[sc:endpost-336]

Interneta provaideru serviss Ventspilī

Visu provaideru darbinieki telefonsarunā laipni palīdzēja precīzāk izprast piedāvājumus, izņemot Kurzemes Datorcentra darbiniece sarunā šķita kurzemnieciski asāka. Visi Interneta provaideri klientu servisu nodrošina tikai darba laikā, izņemot Izzi un Lattelecom, kas piedāvā diennakts tehnisko atbalstu.

Uzņēmums Lattelecom Ventspilī nodrošina gan labu klientu servisu, gan arī savlaicīgi e-pastā informē klientus par notikumiem tīkla darbībā, ja tādi gaidāmi. Turklāt Lattelecom vienīgais piedāvā lielisku Ls 5 atlaidi pasūtot pieslēgumu internetā.

Salīdzinājums: Interneta Pieslēgums Ventspilī

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: