Interneta Pieslēgums Kuldīgā

in Interneta Pieslēgums, Internets Kuldīgā

Interneta Pieslēgums Kuldīgā – salīdzinājums

Esam veikuši salīdzinājumu par to kurš Interneta Pieslēgums Kuldīgā ir izdevīgākais un ko vispār piedāvā Interneta provaideri Kuldīgā. Salīdzinājumā iekļāvām 5 populārāko Interneta pakalpojumu sniedzēju – Lattelecom, Izzi, MCK, Triatel un Hansa Internets piedāvātos Interneta Pieslēgumus.

Salīdzinājums – Internets Kuldīgā

[sc:midpost-336]

Interneta Pieslēgumu cenas Kuldīgā

Lai vai kā gribētos dot priekšroku vietējiem mazajiem provaideriem, tomēr viņu piedāvājums sajūtami atpaliek no Lattelecom Ekonomiskā Interneta Pieslēguma ar mēneša abonēšanas maksu tikai Ls 6,90 un ātrumu 2 Mbit/s. Samērā tuvu šim piedāvājumam ir firmas MCK Interneta Pieslēgums, taču, ņemot vērā iespēju pieslēgt Interaktīvo Televīziju, ko piedāvā Lattelecom, par līderi jāatzīst pēdējais.

Internets un Televīzija Kuldīgā

Televīziju Kuldīgā piedāvā Lattelecom, Izzi, un mazā daļā pilsētas arī MCK. Savukārt Triatel un Hansa Internets nodrošina tikai interneta pieslēgumus. MCK televīziju piedāvā tikai daļā pilsētas kā atsevišķu pakalpojumu un tās ierīkošanai jāvelk atsevišķs kabelis. Operatoru Izzi joprojām vajā biežas klientu sūdzības par pakalpojumu kvalitāti.

Uz šī fona kvalitatīvi atšķiras Lattelecom, kas piedāvā iespējām bagātu Interaktīvo Televīziju, kas tiek ierīkota pa to pašu tālruņa līniju, kas, iespējams jau ir mājās. Interaktīvās Televīzijas lielākā priekšrocība ir TV ieraksta iespēja, filmu noma un raidījumu arhīvs. Šīs funkcijas spēs novērtēt aizņemti cilvēki, lai noskatītos iemīļotās pārraides jebkurā ērtā laikā.

Internets un Bezmaksas sarunas Kuldīgā

No visām apskatītajām firmām balss telefona pakalpojumus piedāvā Lattelecom un Izzi. Taču, šajā ziņā visnopietnāk konkurē Lattelecom, kuram ir lielākais fiksēto tālruņu tīkls Latvijā. Liels pluss ir Lattelecom piedāvātās Bezmaksas Sarunas savā tīklā.

Optiskais Internets Kuldīgā

Lai gan mazie vietējie interneta pieslēgumu operatori (provaideri) mārketinga nolūkos aktīvi izmano vārdu „optiskais internets”, tomēr to piedāvātie pieslēgumu ātrumi ir neizprotami mazi, salīdzinot ar īstu optiskā interneta pieslēgumu līdz 200 Mbit/s un 500 Mbit/s, ko pašlaik vienīgais Latvijā piedāvā Lattelecom. Lattelecom Optiskais Internets Kuldīgā tiek prognozēts 2011. gadā.

Videonovērošana Kuldīgā

Lattelecom vienīgais no visām apskatītajām firmām piedāvā jaunu pakalpojumu – Videonovērošana. Ja mājās vai dzīvoklī ir visparastākā tālruņa līnija, iespējams pieslēgt Videonovērošanu un no citas vietas, kur ir internets, redzēt kas notiek mājās. To var izmantot gan apsardzei, gan bērnu pieskatīšanai, gan arī lai sazinātos ar telpā esošajiem.

Interneta ierīkošanas maksa Kuldīgā

Pārsvarā visi Interneta un Televīzijas provaideri Kuldīgā aprēķina ievērojamu pieslēguma ierīkošanas maksu robežās no Ls 10…25. Lattelecom piedāvā Interneta Pieslēgumu ierīkot arī bez maksas. Triatel un Izzi piedāvātā interneta lietošanai papildus būs nepieciešams pirkt (Ls 49…53) vai īrēt (Ls 1,5…3/mēn.) modemu, kas būtībā tā pati ierīkošanas maksa vien ir.

[sc:endpost-336]

Interneta provaideru klientu serviss Kuldīgā

Visu Interneta provaideru darbinieki telefoniski bija laipni un palīdzēja precīzāk izprast piedāvājumus. Tomēr lielākā daļa firmu klientu servisu nodrošina tikai darba laikā, izņemot Izzi un Lattelecom, kas klientu atbalstu nodrošina visu diennakti.

Jāpiebilst, ka Lattelecom nodrošina ne tikai labu klientu servisu, bet arī laikus ar e-pastā informē klientus par notikumiem tīkla darbībā, ja tādi gaidāmi. Bez tam Lattelecom vienīgais piedāvā patīkamu Ls 5 atlaidi pasūtot pieslēgumu internetā.

Salīdzinājums: Interneta Pieslēgums Kuldīgā

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: