Interneta Pieslēgums Jūrmalā

in Interneta Pieslēgums, Internets Jūrmalā

Interneta Pieslēgums Jūrmalā – salīdzinājums

Lai noskaidrotu, to kurš Interneta Pieslēgums Jūrmalā ir izdevīgākais klientiem, esam salīdzinājuši populārāko Interneta pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu interneta pieslēguma ierīkošanai Jūrmalā. Tāpat apskatījām, kādus vēl pakalpojumus piedāvā Interneta provaideri Jūrmalā.

[sc:midpost-336]

Salīdzinājumā iekļāvām 5 populāru Interneta pakalpojumu sniedzēju – Lattelecom, Baltinet Data, Telcobalt, Izzi, un Triatel piedāvātos Interneta Pieslēgumus.
Tā kā daudzi jūrmalnieki būs dzirdējuši arī tādas interneta firmas kā Tekalats un Groteks, piebildīsim, ka tās abas tagad ir iekļautas Baltkom meitas firmā – Baltinet Data.

Salīdzinājums – Internets Jūrmalā

Kur pieejams Internets Jūrmalā?

Firma Telcobalt piedāvā interneta pieslēgumu tikai Kauguros, bet firma Baltinet Data nedaudz plašāk, bet arī tikai atsevišķās Jūrmalas daļās – Lielupē, Bulduros, Dzintaros, Dubultos un Kauguros. Kompānija Lattelecom gandrīz vienīgā var piedāvāt izdevīgu interneta pieslēgumu praktiski visā Jūrmalā, kur vien ir Lattelecom tālruņa līnija. Arī Izzi un Triatel bezvadu interneta pieslēgums pieejams visā Jūrmalā, taču tas ir nesalīdzināmi dārgāks.

Interneta Pieslēgumu cenas Jūrmalā

Tāpat kā citās pilsētās, arī Jūrmalā viens no izteiktiem līderiem ir Lattelecom Ekonomiskā Interneta Pieslēgums ar neierobežotu datu apjomu, mēneša abonēšanas maksu tikai Ls 6,95 un ātrumu 2 Mbit/s. Augstāka cena būs Telcobalt un Baltinet Data interneta pieslēgumam, turklāt tie ir pieejami tikai daļā Jūrmalas.

Vēl svarīgi atzīmēt, ka ar apskatīto Baltinet Data interneta pieslēgumu “Micro” nevarēs lietot BitTorrent lapas un DC++ servisu. Lai nebūtu šo ierobežojumu, jāpāriet uz ievērojami dārgāku tarifu plānu.

Savukārt, Izzi un Triatel izmanto vienu bezvadu interneta tīklu un to interneta pieslēguma abonēšanas cenas ir salīdzinoši augstas. Jāņem vērā arī kopējā datu apjoma ierobežojums Izzi un Triatel tīklā.

Internets un Televīzija Jūrmalā

Televīziju un Internetu vienā pieslēgumā Jūrmalā no šeit apskatītajiem interneta provaideriem piedāvā tikai Lattelecom. Ne Izzi, ne Triatel, ne Baltinet Data, ne arī Telcobalt televīziju Jūrmalā nepiedāvā.

Jāteic, ka Lattelecom piedāvā iespējām bagātu Interaktīvo Televīziju, kas tiek ierīkota pa to pašu tālruņa līniju, kas, iespējams, Jūsu namā jau ir ievilkta. Interaktīvās Televīzijas lielākā priekšrocība ir TV ieraksta iespēja, filmu noma un raidījumu arhīvs. Šīs funkcijas spēs novērtēt aizņemti cilvēki, lai noskatītos iemīļotās pārraides jebkurā ērtā laikā.

Internets un Bezmaksas sarunas Jūrmalā

No visām apskatītajām firmām balss telefona pakalpojumus piedāvā Lattelecom, Triatel un Telcobalt. Taču, šajā ziņā visnopietnāk konkurē Lattelecom, kuram ir lielākais fiksēto tālruņu tīkls Latvijā un pakalpojums Bezmaksas Sarunas, kas nordošina neierobežotas Bezmaksas Sarunas visā Lattelecom tīklā.

Optiskais Internets Jūrmalā

Pašlaik Lattelecom ir vienīgais interneta provaideris, kas daļā Jūrmalas piedāvā reālu Optiskā Interneta pieslēgumu ar ātrumu līdz 200 Mbit/s un 500 Mbit/s. Optiskais Internets Jūrmalā pieejams Kauguros, Bulduros, Lielupē un Dubultos.

Optiskā Interneta tīkls Jūrmalā pašlaik tiek strauji izvērsts un drīzā nākotnē tas būs pieejams lielākajā daļā daudzstāvu namu. Vietās, kur pieejams Lattelecom Optiskais Internets, pārējo provaideru piedāvājumi cenas un kvalitātes ziņā konkurēt nespēj.

Piemēram, Lielupē, Lašu ielā es pats personīgi līdz šim izmantoju SIA Baltinet Data interneta pieslēgumu ar vidējo reālo ātrumu 5 Mbit/s par Ls 12,10 mēnesī. Tagad Lašu ielas daudzstāvu namos pieejams Optiskā Interneta pieslēgums jau kopā ar Interaktīvo Televīziju sākot no Ls 15,98 mēnesī (50 Mbit/s).

Interneta ierīkošanas maksa Jūrmalā

Interneta provaideris Baltinet Data (kādreiz SIA Groteks un SIA Tekalats) par interneta pieslēguma ierīkošanu aprēķina maksu Ls 15. Lattelecom un Telcobalt savus pieslēgumus ierīko arī bez maksas, taču jāatceras, ka Lattelecom vienīgais piedāvā arī Televīziju. Triatel un Izzi piedāvātā bezvadu interneta lietošanai papildus būs nepieciešams pirkt (ap Ls 49) vai īrēt (Ls 1,5…3/mēn.) modemu, ko faktiski var uzskatīt arī par ierīkošanas maksu.

[sc:endpost-336]

Videonovērošana Jūrmalā

Lattelecom vienīgais no visām apskatītajām firmām Jūrmalā piedāvā jaunu un noderīgu pakalpojumu – Videonovērošana. Ja Jūsu mājās vai dzīvoklī ir visparastākā tālruņa līnija, Jūs varat pieslēgt Videonovērošanu un no citas vietas (piemēram, darbavietā) reālā laikā redzēt, kas notiek mājās. To var izmantot gan apsardzei, gan bērnu pieskatīšanai, gan arī lai sazinātos ar videokameras tuvumā esošajiem.

Interneta provaideru klientu serviss Jūrmalā

Visu Interneta provaideru darbinieki telefoniski bija laipni un palīdzēja noskaidrot interesējošo informāciju par interneta pieslēgumiem. Lielākā daļa firmu, izņemot Telcobalt un Baltinet Data, nodrošina diennakts klientu servisu. Taču reāli pat darba laikā firmu Telcobalt izdevās sazvanīt tikai ar trešo reizi un arī pēc ilgas gaidīšanas.

Uzņēmums Lattelecom ne tikai nodrošina pārliecinošu klientu servisu, bet arī laikus ar e-pasta palīdzību brīdina klientus par notikumiem tīkla darbībā, ja tādi gaidāmi. Bez tam Lattelecom vienīgais piedāvā patīkamu Ls 5 atlaidi pasūtot pieslēgumu mājas lapā.

Salīdzinājums: Interneta Pieslēgums Jūrmalā

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: