Optiskais Internets Jūrmalā

in Internets Jūrmalā

Optiskais Internets Jūrmalā

Interneta Pieslēgums Jūrmalā – salīdzinājums

Bieži nācies dzirdēt kaimiņu, Jūrmalas, Lašu ielas daudzstāvu māju iedzīvotāju, sūdzības par interneta provaideru SIA Groteks un SIA Baltinet Data (abas ir Baltkom meitas firmas, tāpat kā zb.lv) piedāvātā interneta kvalitāti un stabilitāti. Arī pats, lietojot SIA Baltinet Data interneta pieslēgumu, esmu pārliecinājies par maziem datu pārraides ātrumiem un regulāriem darbības pārtraukumiem.

[sc:midpost-336]

Uzzinot par Optiskā interneta iespējām, jautājums tika pārrunāts ar Lattelecom, kas izrādījās ļoti pretimnākošs un piekrita ieviest Optiskā interneta un Interaktīvās Televīzijas pieslēgumus Jūrmalā, Lašu ielā. Jūrmalā pašlaik Optiskais Internets tiek plānots Kauguros un Lašu ielas daudzstāvu namos.

Arī daudzi iedzīvotāji bija atsaucīgi un jau izteikuši vēlēšanos pāriet uz Lattelecom pakalpojumiem Optiskais Internets un Interaktīvā Televīzija.

Reāls GPON Optiskais Internets mājas pieslēgumam ir jauna un progresīva tehnoloģija Latvijā un tas nodrošina datu lejupielādes ātrumu līdz 500 Mbit/s, turklāt tāds pats būs arī… augšupielādes ātrums!

Lattelecom pašlaik ir viens no retajiem, kurš 100 Mbit/s Optiskajam pieslēgumam garantē (!) minimālo datu pārraides ātrumu 30 Mbit/s un augšupielādes ātrumu – 20 Mbit/s. Mans izmantotais SIA Baltinet Data interneta pieslēgums (pirktais ātrums – “līdz 10 Mbit/s”) Jūrmalā, Lašu ielā reāli ikdienā “knapi velkas” ar lejupielādes ātrumu 2…8 Mbit/s un augšupielādes ātrumu 0.5…2 Mbit/s. Praksē lielāku ātrumu neesmu novērojis, mērot to ar populāriem interneta pieslēguma ātruma mērīšanas rīkiem.

Internets Jūrmalā pašlaik:

– internets par Ls 12…15 mēnesī,
– kabeļtelevīzija par Ls 2.70…18 mēnesī,
– kopējie maksājumi – Ls 15…32 mēnesī,
– jāmaksā vairākiem pakalpojumu sniedzējiem,
– rezultātā Jūrmalnieki ievērojami pārmaksā par Interneta un Televīzijas pakalpojumiem.

[sc:endpost-336]

Pārejot uz Lattelecom Optiku, Jūrmalas iedzīvotāju ieguvumi būs:

– saņemsim augsti kvalitatīvu un ātru Internetu – līdz 100 Mbit/s,
– saņemsim augstvērtīgu Interaktīvo TV ar 33 kanāliem jau Pamatpakā,
– pakalpojumu ierīkošana, visi modemi un dekoderi – BEZ MAKSAS*
– mēnesī jāmaksā mazāk – internets no Ls 7,90/mēn*, ja kopā ar TV – no Ls 12,60/mēn*.
– atkarībā no izvēlētā pakalpojuma – ietaupījums Ls 5…19 mēnesī
– pāriet uz Optisko Internetu būs vienkārši – meistari atbrauks un visu izdarīs Jums ērtā laikā

Lai paātrināti pieslēgtu Optisko Internetu un Lattelecom Interaktīvo Televīziju Jūsu mājoklī Jūrmalā, lūdzu izvēlieties pieslēguma veidu un aizpildiet Optisko pakalpojumu pieteikuma formu.

* ar līgumu uz 24 mēnešiem
(visas cenas norādītas ar iekļautu PVN)

Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: