Atsauksmes par Optisko Internetu

in Atsauksmes

Publicējam atsauksmes no Optiskā Interneta lietotājiem:

Mihails, 56 gadi, Jūrmalā

Būtu es ātrāk zinājis, ka nāks tik labs piedāvājums no Lattelecom un mūsu māja sāks vākt parakstus kolektīvajam pieteikumam, es nemūžam nebūtu slēdzis 2 gadu līgumu ar SIA Baltinet Data. Viņi mani pierunāja uz to līgumu, piedāvāja vairākus mēnešus lietot internetu bez maksas, bet tagad saprotu, ka tas viņu internets ir pilnīgi nekam neder – lēns, bieži pārtraukumi un par tādu man jāmaksā 14 latus mēnesī. Tagad, kad esmu izlēmis lauzt līgumu, viņi pieprasa līgumsodu Ls 70 latu apmērā par bezmaksas mēnešiem, kas jau pagājuši… Vēl 5 lati jāmaksā par televīziju no vietējā kabeļu provaidera un vēl kādus 6…8 latus mēnesī maksāju par mājas telefonu. Visas šīs lietas mēnesī izmaksā 25…27 latus, par apšaubāmas kvalitātes pakalpojumiem. Optiskā Interneta gadījumā es ietaupītu – maksātu tikai 19,98 Ls mēnesī un saņemtu izcilu Internetu, izcilu digitālo televīziju un tālruni ar bezmaksas sarunām. Man radiem Pļavniekos jau ir Optika, viņi ir sajūsmā. Pašlaik domāju kā situāciju atrisināt un kā lauzt līgumu ar SIA Baltinet Data.

[sc:midpost-336]

Tatjana, 45 gadi, Rīgā, Ziepniekkalnā

Manai ģimenei ir dzīvoklis Rīgā, Ziepniekkalnā. Mēs ilgi domājām un beigās pieslēdzām Optiskā Interneta komplektu ar 100 Mbit/s ātrumu, tieši 100 gan nav, ir nedaudz mazāk, taču ātrums jebkurā gadījumā ir iespaidīgs. Līdz šim mums bija Baltkom televīzija, bet mūs neapmierināja piedāvātie kanāli un tagad pārgājām uz Lattlecom Interaktīvo Televīziju. Attēla kvalitāte ir labāka nekā Baltkom, tikai jāpierod pie kanālu pārslēgšanas. Esmu ļoti apmierināta un tagad vēlos ievilkt Optisko Internetu arī dzīvoklī Jūrmalā, kur dzīvojam pa vasaru.

Aleksejs, 42 gadi, Ķengaragā

Dzīvoju Kaņiera ielā, daudzdzīvokļu namā. Bija mums internets, maza kautkāda firma, mainīja nosaukumus ik pa brīdim. Internets man reāli čakarējās, bieži pazuda sestdienās, a man tieši tad daudz darba. Padzirdēju par to optisko, mūsu mājai tieši vilka un mēs arī ievilkām. Tagad jau 2 mēneši, nu tādu internetu nekur neesmu redzējis! Ātrums vienkārši lopā! Sieva prasa arī to televīziju. Parēķināju – būs jāmaksā mazāk. Baltkomam jau uzrakstīju atteikšanos no līguma. Esmu ļoti apmierināts.

Māris Reliņš, jauno mediju speciālists, par Lattelecom optisko internetu:

Labāks internets man nav bijis. Goda vārds. Ja pieslēdzās ar vadu pa taisno (nevis caur wifi rūteri), tad ātrums tiešām var sasniegt visus 100mbit, un ir vienalga vai tā ir Latvija vai ārzemes. Internets ir ļoti ātrs. Šaurais gals pagaidām ir rūteris, kas neļauj izmantot visus 100Mbit ar wifi vai PC. Kā jau 90% mājas rūteri, pie lielākas slodzes vienkārši nokarās.
Esmu ļoti apmierināts!

(citāts no nombre.lv)

[sc:endpost-336]

Līga Upīte, 23 gadi, Zolitūdē

Studēju RTU, mācību procesam nepieciešams labs internets. Tā kā mājai sāka vilkt Lattelecom optisko internetu, es arī savā īres dzīvoklī nolēmu ievilkt. Saimniece atļāva. Internetu pārzinu labi, taču tik ātru pieslēgumu vēl nebiju izmantojusi nekur. Maksāju 11,90 Ls mēnesī un esmu reāli starā par cenas-kvalitātes attiecību.

Maksims, 19 gadi, Pļavniekos

Man baigi patik speles interneta. Maniem draugiem ari. Kad Vitalijs, mans coms, ievilka Optiskais Internets, es pameginaju un sapratu, ka man ari tads vajadzigs. Tagad varam rubit tas speles ar Vitaliku onlaina. Pirms tam nekas nesanaca, atrums bija par mazu. Tik kruts interneta atrums man vel nav bijis.

Vēlies būt tikpat gandarīts par savu mājas Internetu?
Spied šeit un pasūti Optiskā Interneta pieslēgumu!

(gaidām Jūsu atsauksmes arī turpmāk)


Noderīgi? Pastāsti pārējiem!

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: